Site icon Muhabbit

Muhabbit Vizyon Misyon Sorumluluk Reddi

KÜNYE (MUHABBIT)

www.muhabbit.com; 2019 yılında bir araya gelen ve giderek büyüyen ekibi ile kripto para dünyasında yaşanan gelişmeleri doğru, tarafsız ve detaylı olarak okuyucularına sunarak, haber değeri taşıyan ilgili her türlü bilgi/makale/görsel/veri içeriğini derleyip kullanıcılara aktararak gerek yurtiçi kullanıcıları gerekse yurtdışı kullanıcılarına yönelik yaptığı çalışmalarla birlikte Türkiye’nin en kapsamlı haber ve içerik tabanlı kripto para bülteni olma yolunda emin adımlarla yayın hayatına devam eden bir kripto para internet haber sitesidir.

VİZYON (MUHABBIT)

www.muhabbit.com; yayın hayatına 2019 yılında başlayan yenilikçi kripto para bilgi paylaşım platformudur. Kripto paralara ilişkin öne çıkan haberleri ve blockchain teknolojileri alanında Türkiye ve dünyadaki en son gelişmeleri inceleyerek analiz eder ve bilgi verir. Sektöre yön veren birçok profesyonelin günlük olarak takip ettiği muhabbit.com, siteyi takip eden tüm kullanıcılara geniş bir yelpazede yazı ve incelemeler sunmaktadır.

Muhabbit.com olarak; kripto para birimleri ve blockchain teknolojisi ile ilgili global haberleri, analizleri, raporları ve güvenilir kaynakları en hızlı şekilde takipçilere ve kullanıcılara ulaştırmak ve sektör hakkında bilgi almak isteyen kullanıcıların aklındaki sorulara doğru ve güvenilir cevaplar bulabilmek amaçlanmaktadır.

MİSYON (MUHABBIT)

Dünyada kripto para ve blockchain teknolojisi alanında meydana gelen tüm olayları ve gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmeleri kullanıcılara anında ulaştırmak.

Türkiye’de kripto para sektörü ile ilgili tüm kullanıcıları tek çatı altında toplamak, kripto paralar hakkında merak edilen tüm sorulara yayınlanan içerikler aracılığıyla doğru ve tarafsız cevaplar sunmak ve fikir alışverişinde bulunmak.

Piyasa değeri ve market hacmi yüksek kripto paralar başta olmak üzere, tüm kripto paralar hakkında en güncel haberleri takip edip yayınlamak.

Her geçen gün gelişen talepler ve yaşanan gelişmeler doğrultusunda alanında uzman ekip ile Türkiye’ye doğru ve tarafsız bir kripto para ve blockchain bilincini kazandırmak.

Kripto para sektöründe merak edilen tüm sorulara en doğru şekilde cevap vererek, tarafsız incelemeler doğrultusunda kullanıcıları doğru ve tarafsız yönlendiren bir lider haber sitesi olmak

SORUMLULUK REDDİ (MUHABBIT)

Kullanıcılar; www.muhabbit.com adlı web sitesini veya web sitesi mobil uygulamasını/mobil internet sitesini kullanmak suretiyle işbu Sorumluluk Reddi’ne onay vermiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

www.muhabbit.com web Sitesinde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında olmadığı gibi web Sitesinde yer alan tüm fikir, görüş ve yazılar, yazarlarına ait olup web sitesi ve yöneticilerinin resmi görüşünü yansıtmaz. Ancak yine de herhangi bir şekilde yanlış bir bilgilendirme veya bir içeriğin telif haklarına ilişkin bir ihlalinin söz konusu olduğunu düşünüyorsanız ya da başka bir problem tespit ettiyseniz bize info@muhabbit.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı, www.muhabbit.com adlı web sitesinde yer alan kripto para ve hakkında bilgilendirme yapılan diğer ürünlerle ilgili kararını web sitesindeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili kripto para ve/veya ürüne ilişkin www.muhabbit.com  web sitesinin maddi ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, hiçbir şekilde www.muhabbit.com web sitesinde yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

Web Sitesinde yer alan haber, yorum, tavsiyeler ve bilgiler; güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.muhabbit.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.muhabbit.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur. www.muhabbit.com ve yöneticileri veri ve haberlerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Haber yayını aksaklıkları, gecikmesi, eksikliği, yanlış olması web sitesi performansının düşmesi veya kesintili olması gibi hallerden oluşan herhangi bir zarardan www.muhabbit.com veya yöneticileri sorumlu degildir.

www.muhabbit.com‘da sunulan içerikler (kısmi ya da tam olarak) www.muhabbit.com‘un yazılı izni olmadan herhangi bir amaçla değiştirilemez, kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz.

Exit mobile version