Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39418.85
1.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2160
3.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.32
1.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.4
-0.31%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

My Neighbor Alice, ELLE Markasıyla Ortaklığını Duyurdu!

My Neighbor Alice yeni ortaklığını duyurdu!

Clock
Paylaş
My Neighbor Alice, ELLE Markasıyla Ortaklığını Duyurdu!

Chromia destekli metaverse oyunu My Neighbor Alice, yaşam tarzı markası olan ELLE‘nin sahibi Lagardère Group ile uzun süreli bir lisans ortaklığı kurduğunu açıkladı.

Yapılan ortalık ile My Neighbor Alice oyuncuları, ELLE markasının görevlerine ve deneyimlerine katılabilecekler. Kurulan ortaklık aynı zamanda diğer markaların web3 metaverse’te nasıl çalışabileceklerine dair önemli bir örnek olarak görülüyor. Alice şirketi ise bu ortaklığın, oyuncular için benzersiz bir oyun deneyimine kapı açacağını belirtti.

728×90 muhabbit - My Neighbor Alice, ELLE Markasıyla Ortaklığını Duyurdu!300x250 muhabbit - My Neighbor Alice, ELLE Markasıyla Ortaklığını Duyurdu!

My Neighbor Alice CEO’su Lenny Pettersson konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

”ELLE gibi dünyaca tanınan ve sevilen bir marka ile ortaklık kurmaktan çok memnunuz. Bu ortaklık, My Neighbor Alice’in ilk küresel yaşam tarzı markasıyla ortaklığı oldu. Oyuncularımız, oyunda yaşadıkları deneyimin yanı sıra ELLE’nin de tadını çıkarabilecekler. Kurulan bu ortaklığın gelecekte iş birliği ve yaratıcılık için birçok imkana ilham vereceğine inanıyoruz. “

Chromaway’in Ticari Geliştirme Müdürü Joel Satin ise konu hakkında şunları söyledi:

“My Neighbor Alice’in ELLE ile olan ortaklığı büyük küresel şirketlerin metaverse ile bağlantılarına yol gösterecek. Oyuncular sanal dünyada ELLE markasıyla etkileşime girmek için yeni yollar keşfedecek. İnanıyoruz ki bu ortaklık metaverse’e girmek isteyen ancak ilk adımı atmaya korkan diğer şirketler için bir örnek teşkil edecek.”

My Neighbor Alice Hakkında

My Neighbor Alice (MNA), çok oyunculu bir inşa etme oyunudur. Odak noktası sadece blok zinciri oyuncuları değil, genel oyun topluluğu içindir. Oyuncu odaklı hikayesi ve eğlenceli oyun dinamiklerinin yanı sıra, blok zinciri tabanlı özellikleri ile herkesin oynayabileceği bir oyundur.

Oyun, Alice’in dünyası etrafında oluşmuştur. Herhangi bir oyuncunun arazi alarak yaptığı eşyalar ile geliştirebileceği adalara sahiptir. Fakat aynı zamanda güçlü bir DeFi unsuruna sahip olması, kripto para ekosistemine hitap etmesini sağlar.

Aynı zamanda, öyküsel bir oynanışa sahiptir. Oyuncular arazilerine inşa edip yarattıkları nesneleri arkadaşlarına ve diğer oyunculara gösterebilecekleri için sosyal etkileşim ve yaratıcılık sağlar.

Oyundaki çoğu eşyalar tamamen oyunculara ait olan NFT‘ler olarak sunulmaktadır.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar