Muhabbit

My Neighbour Alice NFT Koleksiyonu İçin Litentry İle Partnerliğini Duyurdu!

Blockchain oyunu My Neighbour Alice, Litentry (LIT) ile partnerliğini duyurdu.

2021 özeti

2021'de Neler oldu

Blockchain oyunu My Neighbour Alice, Litentry (LIT) ile partnerliğini duyurdu.

Bildiğiniz üzere My Neighbour Alice, sanal araziler satın alabildiğiniz, araziler üzerinde inşa edebileceğiniz birçok ürün toplayabileceğiniz bir oyun olarak öne çıkıyor.

Oyun içerisinde birer NFT olan araziler ve oyun içi ögeler, NFT anlayışını bir üst seviyeye taşıyor.

Litentry (LIT) ile işbirliği sayesinde NFT koleksiyonu deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak isteyen ekip, Litentry tarafından ortaya konan DID ve NFT’leri oyunun içine adapte etmeyi planlıyor.

Bu sayede kullanıcılar Twitter hesaplarını oyun içerisine linkleyerek çok daha sosyal bir ortama kavuşmuş olacak. Litentry tarafından oluşturulan ID ve kimlik doğrulama çözümleri sayesinde istenmeyen ve spam işlemlerin oyun dışında tutulması da sağlanacak.

Devam eden süreçte My Neighbour Alice ekibi, yine Litentry tarafından ortaya konan credit-computation system ile de entegre olacak. Bu sayede iyi arazi sahipleri farklı avatajlardan da yararlanmaya başlayacak. Kredi sistemi sayesinde yeni kayıt olan kullanıcılar “kayıt bonusu” gibi farklı ayrıcalıkların da sahibi olacak. CryptoKittes ve benzeri diğer oyunları oynaya kullanıcıların Alice dünyasında oyuna başlaması için de bir bonus NFT paketi hazırlanması da planlanıyor.

Yeni partnerlik hakkında bilgi almak ve blockchain oyun dünyasına giriş yapmak için My Neighbour Alice Türkiye Telegram kanalına buradan katılabilirsiniz.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version