Muhabbit

MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 02.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Alice’i inceliyoruz. Alice grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

alice Fiyat Analizi 1

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda My Neighbor Alice grafiğini inceleyeceğim. ALICE grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri değerlendireceğiz. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarına geçelim.

ALICE Fiyat 2 Kasım 2021

ALICE grafiğindeki Ekim ayı verilerine baktığımız zaman en düşük değeri 9.37 dolar, en yüksek değeri ise 18.5 dolar seviyesi oldu. Kasım ayı mum açılışı 13.8 dolar seviyesinde gerçekleşti ve şu an 15 dolar seviyesinde işlem görmekte.

ALICE Grafik 2 Kasım 2021

MyNeighborAlice ALICE fiyat grafiği 02.11.2021. 1 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Tradingview aracılığıyla hazırlanan grafiğimiz 1 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimizde kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı ALICE/USD paritesine aittir. Grafik üzerinde bir adet yeşil yükselen trend çizgisi bulunmaktadır. Yükselen trend çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Grafiğimizin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

ALICE Analiz 2 Kasım 2021

ALICE grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç noktalarını mor alanlar ile belirttim. Grafiğimizde yükselen dip bölgeleri sayesinde oluşan bir adet yükselen trend çizgisi bulunmakta. Bildiğiniz gibi fiyatın yükselen dip bölgeleri oluşturması oldukça olumlu bir durum. Fiyatın yükselen trend çizgisi altına düşmediği sürece yükselişini devam ettirmesi beklenir. Şu an destek bölgesine yakın olması nedeniyle düşük risk oranlı setuplar kurmak mantıklı olacaktır. Bu bölgeden tepki alması durumunda 17 dolar seviyesinde bulunan direnç bölgesine kadar yükselmesi beklenir. Diğer yandan destek bölgesinin hemen altında yükselen trend çizgisi bulunmakta. Yükselen trend çizgisinin kaybedilmesi durumunda zarar kesmek mantıklı olacaktır.

ALICE Yorum 2 Kasım 2021

Analiz kısmında belirttiğim gibi grafiğimiz oldukça güzel görünmekte. Umarım şu an bulunduğu bölgeden tepki alır ve önündeki direnç bölgelerini sırasıyla test eder.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version