Muhabbit

MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 24.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Alice’i inceliyoruz. Alice grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda My Neighbor Alice grafiğini inceleyeceğim. ALICE şu an önemli bir destek seviyesinin üzerinde işlem görmekte. Bu seviyenin önemini ve dikkat edilmesi gereken noktaları fiyat analizi yazımda detaylıca aktaracağım. Sizleri çok fazla bekletmeden ALICE fiyat analizimize geçelim.

ALICE Fiyat 24 Şubat 2022

20 Ocak 2022 tarihinde 10 dolar seviyesinin altına düşen ALICE, şu an 6,32 dolar seviyesinde işlem görmekte. 6 dolar seviyesinde destek bölgesi bulunmakta ve geçmiş fiyat hareketlerine baktığımız zaman güçlü bir destek bölgesi olarak çalıştığını söyleyebiliriz.

ALICE Grafik 24 Şubat 2022

MyNeighborAlice ALICE fiyat grafiği 24.02.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafikte kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı ALICE/USDT paritesine aittir. Oldukça sade bir şekilde inceleyeceğimiz grafiğimizin üzerinde destek, direnç ve RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

ALICE Analiz 24 Şubat 2022

Destek ve direnç bölgelerimiz mor alanlar yardımıyla belirtilmiştir. Şu an destek seviyesinde işlem gören ALICE için bu seviyeden tepki beklenebilir. 6 dolar seviyesinin altında zarar kesilecek şekilde açılan pozisyonların hedef bölgesi önümüzdeki ilk direnç bölgesi olan 7,7 dolar seviyesi olacaktır.

Destek bölgemizin kaybedilmesi durumunda 5 dolar seviyesine kadar bir gerileme yaşanabilir. Umarım 5 dolar seviyesindeki destek bölgesine gerek kalmaz ve direnç bölgesine kadar bir yükseliş gerçekleşir.

ALICE Yorum 24 Şubat 2022

My Neighbor Alice grafiğimizi yakından takip etmeye devam edeceğim. Umarım destek seviyemizden tepki alır ve yükselen dip seviyeleri oluşturarak ivmeli yükselişine başlar.

ALICE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ALICE/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version