Muhabbit

Narkasa Ücretsiz USDT Transfer İşlemlerini Başlatıyor!

Kripto para borsası Narkasa, ücretsiz USDT transferi hizmetini başlatıyor.

Kripto para borsası Narkasa, ücretsiz USDT transferi hizmetini başlatıyor.

Yaptığı duyuru ile birlikte Tron ağı üzerinden USDT transfer işlemlerini aktive eden Narkasa, alternatif Tether USDT çözümlerini kullanıcılarına sunmaya başladı.

Tron ağı entegrasyonu ile birlikte çok daha hızlı transfer imkanı sunmaya başlayan kripto para borsası, TRC-20 desteği sunan tüm borsalar ile komisyonsuz USDT transferi para transferini başlatmış oldu.

Narkasa

Bildiğiniz üzere Tether, gerek piyasadaki dolaşım miktarı gerek tercih edilirliği ile stablecoin çözümleri arasında lider konumunda bulunuyor. 2014 yılından beri hizmet veren Tether, piyasada oluşturduğu hacim bakımından birinci sırada bulunuyor. Ethereum ağı üzerindeki yoğunluk ve işlem ücretleri sebebiyle farklı ağlara da taşınan Tether, halihazırda birçok ağ üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. TRC-20 ağı üzerinden gerçekleştirilen transferler ise sıfıra yakın maliyeti ile kullanıcıların bir kısmının ilk tercihi olarak öne çıkıyor.

Narkasa

Yeni güncelleme ile iki farklı ağ üzerinden yatırma ve çekme işlemlerini aktive eden Narkasa’da aynı zamanda referans sistemi de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar yüzde 20’lik bir kazanca da sahip olabiliyor.

Detaylar için Narkasa websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version