Muhabbit

ALTCOIN

Neo ve Rosetta İş Birliği ile Yeni Nesil İnternet

Bu haberin açıklandığı andan itibaren Neo yaklaşık %25’lik bir artış gösterdi.

Clock
Paylaş
Neo ve Rosetta İş Birliği ile Yeni Nesil İnternet

Açık kaynaklı blokchain ve akıllı sözleşme platformu olan Neo Global Development, 28 Ağustos günü dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olarak bilinen Coinbase’in açık kaynaklı bir projesi olan Rosetta ile entegre olduğunu açıkladı. 

Neo, Rosetta ile olan bu işbirliğinin, geleceğin merkeziyetsiz ekonomisini inşa etmek için gereken protokol süreçlerini iyileştireceğini söyledi. Web 3 veya yeni nesil internet olarak da bilinen bu merkezi olmayan entegrasyon ile akıllı sözleşme sistemlerinin optimize edileceği belirtildi. Bu haberin açıklandığı andan itibaren Neo yaklaşık %25’lik bir artış gösterdi.

Neo Hakkında

Neo, topluluk tarafından yönlendirilen açık kaynaklı bir platformdur. Varlıkların yönetimini dijitalleştirmek ve otomatikleştirmek için blockchain teknolojisini ve dijital kimlikleri kullanır. Neo dağıtılmış bir ağ kullanarak, yeni nesil internetin altyapılarını oluşturarak, kitlesel blok zincirinin benimsenmesi için akıllı bir ekonomi yaratmayı hedefliyor.

Rosetta Hakkında

Rosetta, blok zincirlerini devreye alma ve onlarla etkileşim kurma sürecini standartlaştırmak için oluşturulan yeni bir projedir. Uyulması gereken açık bir şartname ile, blok zinciri geliştirmeye dahil olan tüm taraflar, birbirleriyle nasıl bütünleşeceklerini bulmak için daha az zaman harcayacak ve blok zinciri ekosistemini ileriye taşıyarak yeni gelişmeler üzerinde daha fazla zaman harcayabilecek. Bu şartnamede belirtilen gereksinimleri uygulayan herhangi bir blok zinciri projesinin, borsaların, blok kaşiflerinin ve cüzdanların çok daha az iletişim ek yükü ve ağa özgü çalışmayla entegre olmasını sağlayacağı anlamına gelmektedir.

Bu gelişmeler ışığında Neo’nun değerinin ne şekilde değişeceği, bu ortaklığın Neo’yu akıllı sözleşme platformları arasında öne çıkıp çıkamayacağı birçokları tarafından merak edilmekte.

Nasıl Neo Alırım ?

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından olan Coinzo üzerinden kısa süre içerisinde Neo alımı gerçekleştirebilirsiniz.  Neo alımlarında birçok avantajı bulunan Coinzo kripto para platformu, hesabınızda bulundurduğunuz her Neo için belirli oranda ücretsiz Gas dağıtmaktadır. Bununla birlikte Coinzo’dan yapacağınız NEO ve GAS çekim işlemleri ücretsizdir.

Neo almak için kayıt olun ve anında 100 CNZ kazanın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar