Muhabbit

Netflix Dizisine Konu Olan Ünlü Dolandırıcıdan NFT Adımı!

Tüm dünyanın yakından tanıdığı ünlü dolandırıcı NFT dünyası için kollarını sıvadı.

Tüm dünyanın yakından tanıdığı ünlü dolandırıcı Anna Sorokin, NFT dünyasına girmek için kollarını sıvadı. Dizilere konu olmuş bir dolandırıcılık hikayesinin başrolünde yer alan Anna Sorokin, hâlâ New York eyaletinin dışında yer alan bir hapishanede sınır dışı edilme davasıyla ilgili mahkeme kararını bekliyor. Sorokin, bu süreçte boş durmayarak, son zamanların popüler NFT akımına da dahil oldu.

Sorokin, federallerin gözaltındayken 16 Haziran 2022 Perşembe günü NBC News’e verdiği bir röportajda hayranları için NFT koleksiyonu çıkartacağını kamuoyuna duyurdu.

Anna Sorokin, Hayranlarıyla Bağlantı Kurmanın Yolunu NFT’lerde Arıyor!

Anna Sorokin, hayranlarıyla bağlantı kurmanın yolunu NFT’lerde aramaya başladı. Yapmış olduğu eylemlerin aslında bir dolandırıcılık olmadığını anlatmak için “Anna’yı Yeniden Keşfetmek” isimli bir koleksiyon oluşturan Sorokin verdiği röportajda şu ifadelerde bulundu:

“Mevcut blockchain teknolojisine ilişkin çok heyecanlıyım ve NFT’lerim geleneksel anlamda bir NFT konseptine sahip değil. Bu NFT’lerin asıl amacı benimle kişisel erişim kurmak olacak. NFT’lerimi hayranlarımla iletişim kurmamın bir yolu olarak görüyorum.”

Anna Sorokin

Rusya doğumlu Anna Sorakin’e geçmişteki olaylar sorulduğunda ise şu şekilde cevap verdi:

“Bir bakıma çok değiştim, ben bu gaddar dolandırıcı biri değilim. İlerlemek için her şeyi kurallara göre yapmak ve yasal bir şeylere odaklanmak istiyorum.”

Anna Sorokin

Netflix Dizisi “Inventing Anna” İyi Bir İzlenme Sayısına Ulaşmıştı!

Hamleleriyle sürekli gündemde olmayı başaran Sorokin, hapishanede yapmış olduğu çalışmalarından bazılarını New York City’nin popüler bir otelinin sanat sergisinde hayranlarıyla buluşturmuştu. Anna Sorokin’in dolandırıcılık hikayelerini konu alan Netflix dizisi Inventing Anna da, tüm dünyada izlenme oranlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Sorokin’in NFT’lerini Satın Alan Kişiler, Anna Sorokin İle Birebir Görüşebilecek!

NFT

Bu NFT koleksiyonunda ise Sorokin’in hapishanede kaldığı süre boyunca yapmış olduğu çizimler ve özel eşyaları yer alıyor. Sorokin’in NFT’lerini alan kişiler ise Sarokin ile birebir görüşme imkanı bulabilecek.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version