Muhabbit

NFL Takımlarından Tennessee Titans, Ödemelerinde Bitcoin Kabul Edecek!

Son zamanlarda kripto para borsalarının, spor organizasyonlarına sponsor olmaları kamuoyunda büyük ilgiyle karşılanmıştı. Spor dünyasıyla kripto para dünyasını bir araya getiren bu hamleler sonuç bulmuş olacak ki, Amerikan futbolu takımlarından Tennessee Titans, kripto para dünyasına adım attı.

NFL takımmlarından Tennessee Titans kulübü yaptığı açıklamalarda belirli ödemelerde Bitcoin kabul edeceğini açıkladı.

Kulüp Bitcoin İle Ödemeyi İlk Olarak Loca Satışı Ve Yüklü Miktarda Kombine Satışlarında Kabul Ediyor!

Tennessee Titans

NFL takımlarından Titans’ın yaptığı resmi açıklamaya göre;

Üçüncü taraf bir şirket aracılığıyla, Bitcoin ile büyük meblağdaki ödemeleri kabul etmeye başlıyoruz.

Tennessee Titans kulübü Bitcoin ile ödeme sistemini ilk olarak loca satışı ve yüklü miktardaki sezonluk kombine satışlarında uygulamaya başlayacak olup, yakın zaman içerisinde küçük ödemeler için de uygulanmaya başlayacak.

Titans’ın böyle bir hamle atmasında Bitcoin Magazine ile dijital fon şirketi UTXO Management’ın Titans’a öncülük ettiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Kulubün Bitcoin ödemesi süreçlerinde destek verecek olan BTC Inc şirketi CEO’su David Bailey, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Profesyonel spor kulüpleriyle çalışmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu anlaşmadan ötürü şirket olarak çok mutluyuz. 2022 yılı bizim için çok önemli bir yıl olacak. 2022 yılında kripto para eğitimleri ve Bitcoin’in benimsenmesi için çalışmalar yürüteceğiz.

David Bailey

Takımlar Bitcoin İle Ödeme Sistemini Benimsemeye Devam Ediyor!

Amerikan Beyzbol Ligi takımlarından Oakland Athletics ve NBA takımlarından Dallas Mavericks de bu konuda öncü olan takımlar arasında yer alıyor. Oakland Athletics ve Dallas Mavericks takımları da, yakın zaman önce Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinle ödemeleri kabul etmeye başladıklarını kamuoyuna duyurmuşlardı.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version