Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43284.59
-1.68%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2342.69
3.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.64
-1.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.9
0.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

NFT Pazar Yeri Rarible, Kullanıcıların NFT Alım Satımlarını Kolaylaştıracak Yeni Özelliğini Duyurdu!

Rarible, NFT ticareti yapanların işini kolaylaştıracak yeni bir özelliğin devreye girdiğini duyurdu.

Clock
Paylaş
NFT Pazar Yeri Rarible, Kullanıcıların NFT Alım Satımlarını Kolaylaştıracak Yeni Özelliğini Duyurdu!
  • Rarible, NFT fiyatlarını karşılaştırmak için çeşitli pazar yerlerinden veri görüntülenmesine imkan tanıyacak.
  • Kullanıcılar siteden ayrılmadan NFT’lerin diğer platformlardaki bilgilerine ulaşabilecek.
  • Yeni özellik ile birden fazla ağ ile detaylı arama yapılabilecek.

728×90 muhabbit - NFT Pazar Yeri Rarible, Kullanıcıların NFT Alım Satımlarını Kolaylaştıracak Yeni Özelliğini Duyurdu!300x250 muhabbit - NFT Pazar Yeri Rarible, Kullanıcıların NFT Alım Satımlarını Kolaylaştıracak Yeni Özelliğini Duyurdu!

NFT pazar yeri Rarible, kısa süre önce yaptığı bir açıklama ile NFT ticareti yapanların işini kolaylaştıracak yeni bir özelliğin devreye girdiğini duyurdu. Bu kapsamda Rarible, NFT alıp satanların çeşitli pazar yerlerindeki içerikleri incelemesine ve fiyat karşılaştırmaları yapmasına olanak tanıyan, yeni bir NFT girişimi başlattı.

Böylece kullanıcılar Rarible web sitesi üzerinden kullanacakları bir araç ile fiyat, trend olan projeler, yakın zamanda listelenen NFT’ler ve açık artırmalar gibi bilgilere daha kolay ulaşabilecek ve alışveriş yapabilecekler.  

Konu ile ilgili açıklama yapan Rarible’ın kurucu ortakları Alexei Falin ve Alex Salnikov, Rarible’ın yeni girişiminin oldukça önemli olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi:

“NFT’ler için geliştirdiğimiz özellik Google’a çok benziyor. Yeni özellik, kullanıcıların pazar yerleri ve blok zincirler arasında en iyi fiyatları bulmasına yardımcı olacak.”

Yöneticiler yeni özellik hakkında bazı detaylara da yer verdi. Falin, yaptığı açıklamada, Rarible’ın yeni özellik için çeşitli pazar yerlerinden NFT’ler hakkında veri çekeceğini belirtti. Örneğin bir kullanıcının, OpenSea, LookRare ve x2y2’de listelenen bir Azuki NFT’sini, Rarible üzerinden de görebileceği belirtildi.

rarbile2 509x600 - NFT Pazar Yeri Rarible, Kullanıcıların NFT Alım Satımlarını Kolaylaştıracak Yeni Özelliğini Duyurdu!

Bunun yanında Rarible’ın, yapılacak bu işlemler için platformu üzerinden herhangi bir ekstra alım satım ücreti de almayacağı açıklandı.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Ayrıca yeni özelliğin, NFT projelerini çeşitli kriterlere göre filtrelemenin de mümkün olacağı belirtildi. Mesela, kullanıcılar, alacakları NFT’ler için birden fazla blok zinciri ile de arama yapabilecekler. Örneğin, bir kullanıcı, Ethereum, Solana, Tezos, Flow ve Polygon blok zincirini seçerek detaylı arama yapabilecek.

rarbile 1200x395 - NFT Pazar Yeri Rarible, Kullanıcıların NFT Alım Satımlarını Kolaylaştıracak Yeni Özelliğini Duyurdu!

NFT Platformları Yarış Halinde

NFT platformları, sayısı artan rakiplerine karşı öne geçmek için sürekli yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Özellikle işlem ücretleri konusunda yarış haline olan platformlar, en düşük ücretlere sahip olmak için rekabeti artırmaya başladı. Rarible’ın başlattığı girişime benzer bir adım atan Uniswap Labs, geçtiğimiz haziran ayında NFT pazar yeri veri toplayıcısı Genie’yi satın aldığını duyurdu. Bunun yanında pazar lideri olan OpenSea, nisan ayında NFT veri toplayıcı hizmeti Gem’i satın aldığını açıkladı. 

Rarible Adından Söz Ettirmek İstiyor

Falin ve Salnikov, tarafından 2019 yılında kurulan Rarible, 2021 yılının haziran ayında, Venrock ve CoinFund liderliğinde gerçekleşen 14.2 milyon dolarlık A Serisi fonlama turunu başarılı bir şekilde tamamladı.

Platformun sürekli geliştirilmesine odaklanan yöneticiler, geçtiğimiz eylül ayında Immutable X ile yaptığı ortaklıkla, oyun NFT’lerine yönelik adımlarını genişletti. Bu adım ile Rarible, kullanıcıların, Gods Unchained, Guild of Guardians ve Illuvium gibi ünlü oyunlar ile ilgili NFT’leri alıp satabilmesine imkan tanımış oldu.  

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar