Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44188.03
2.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2360.67
0.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.65
17.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239
2.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

NFT Platformu OneOf 63 Milyon $’lık Fon Topladı!

Müzik merkezli NFT platformu olan OneOf, 63 milyon $’lık fon toplandığını duyurdu.

Clock
Paylaş
NFT Platformu OneOf 63 Milyon $’lık Fon Topladı!

Müzik merkezli NFT platformu olan OneOf, 63 milyon $’lık fon toplandığını duyurdu. Fonların büyük bir kısmı sanatçı haklarına gidecek. Aynı zamanda toplanan para ile OneOf, ekibini büyütmeyi deneyecek.

Bununla birlikte toplanan para ile, platformun mevcut teknolojisini oluşturacak ve bağımsız sanatçıları destekleyecek. OneOf, Tezos blok zincirinde çevreye duyarlı müzik merkezli NFT platformunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

728×90 muhabbit - NFT Platformu OneOf 63 Milyon $'lık Fon Topladı!300x250 muhabbit - NFT Platformu OneOf 63 Milyon $'lık Fon Topladı!

Ortaya çıkan NFT platformunun, ilk koleksiyonlarının bir parçası olarak John Legend, Whitney Houston, Doja Cat, Jacob Collier, G-Eazy ve daha fazlasından yeni şarkılar geleceği söyleniyor. OneOf, koleksiyon sanatını, müziğini ve deneyimlerini pazara sunarak sanatçıları güçlendirmeye çalışacak.

Hayranların, platformda NFT’leri satın almak için kredi veya banka kartları yeterli olacak. Yanı sıra çeşitli “stable coin”ler ve kripto para birimleri de kullanıma açık olacak. OneOf, platformu Tezos blok zincirinde inşa edecek.

OneOf Lansmanı

Yakın tarihli bir röportajda, OneOf’un kurucu ortağı Lin Dai şunları söyledi:

Çevreye olan etkisi ve yüksek işlem ücretleri nedeniyle kendimizi Ethereum blok zincirine bağlanacak kadar rahat hissetmiyoruz.

Ethereum 2.0 endişeleri tartışmalı bir şekilde devam ederken, firmanın çizelgeye göre gelecek ay lansmanı var. Bu olay da OneOf ekibini, çevresel verimliliği artırmak için “proof of stake” kullanan Tezos’a yönlendirdi.

Buna göre OneOf, çevreye duyarlı müzik tüketicilerine odaklanarak kendisini “yeşil” müzik NFT platformu olarak konumlandırmak istiyor. Müzik sanatçısı Doja Cat bir basın açıklamasında, “çevresel kaygılar konusunda dikkatli olmak” istediğini belirtti. OneOf, çevreye duyarlı bir proje geliştirdiği için partnerlerle ortaklık kurmaya çalıştıklarını belirtti.

Bunu akılda tutarak, çevresel konular OneOf için net bir odak noktasıdır. Bununla birlikte, şirket aynı zamanda sanatçı dostu bir duruş da arıyor. OneOf, bağımsız sanatçıları kucaklamak için bir “Emerging Artist Spotlight Program” başlatmayı planlıyor.

Ek olarak platform, sanatçılar için sıfır maliyetli NFT çıkarımını desteklemek istiyor. Sanatçılardan bir NFT basma ücreti almak yerine, platform yalnızca tamamlanmış satışların komisyonunu alacak. Birçok büyük NFT platformunda olduğu gibi, kullanıcıların koleksiyonlarını yeniden satmaları için ikincil bir pazar da mevcut olacaktır. Buna rağmen OneOf, tüketiciler için de uygun fiyat noktaları yoluyla erişilebilirliği vurguladı.

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz ..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar