BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

NFT Sahiplerine Özel Restoran!

New York’ta henüz açılmamış olan bir restoran 2023 yılında resmi olarak kapılarını sadece NFT sahiplerine açacak!

Gog

Yayın:

-

Flyfısh muhabbit

Girişimci Gary Vaynerchuk’un kurduğu konaklama şirketi VCR Group, New York City’deki Flyfish Club adlı restoranda üyelere özel token satışını duyurdu. Deniz ürünleri konseptine sahip olan restorana sadece özel üyeler girebiliyor. Restorana üye olmak isteyen kullanıcıların ise NFT’ye sahip olması gerekiyor.

bybit 300x250 2 - NFT Sahiplerine Özel Restoran!
FFC Twıtter hesabı

VCR Group, Neden NFT? sorusunu şu şekilde cevapladı:

FFC, NFT’ler sayesinde kullanıcılarına, özel deneyimler sunarken aynı zamanda sadık bir topluluk oluşturabiliyor. NFT’ler, FFC’nin gelecek yıllarda istisnai ve sürdürülebilir bir ürün sunmasını sağlayacak.


FFC’nin resmi web sitesinde iki tür üyelik var. İlk üyelik seçeneği olan Flyflish’in fiyatı 2,5 ETH iken biraz daha premium diyebileceğimiz ikinci üyelik türü olan Flyfish Omasake ise 4,25 ETH değerinde görünüyor.

Web sitesine göre Flyfish NFT sahipleri, bir başkasına aylık olarak kiralayabilir veya satabilirler. Ayrıca her yıl ödenmesi gereken bir ücret yoktur. Üyelik almak için kripto para birimine ihtiyaç duyulmasına rağmen, müşteriler yiyecek ve içeceklerini itibari para birimleriyle ödeyebilirler.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit

Trend Haberler