Muhabbit

NFT Summit İstanbul İçin Geri Sayım Başladı!

Türkiye’nin NFT alanında en kapsamlı ve en büyük etkinliği NFT Summit, NFT dünyasını İstanbul’da buluşturmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin NFT alanında en kapsamlı ve en büyük etkinliği NFT Summit, NFT dünyasını İstanbul’da buluşturmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere dünyada NFT’lere olan ilgi her geçen gün artmaya devam ederken İstanbul’da NFT alanında önemli bir etkinlik gerçekleştirilecek.

Ünlü sanatçıların NFT sanat eserleri, Türkiye’deki sanatseverler ile NFT Summit İstanbul’da buluşuyor. Meta Venture Fund tarafından gerçekleştirilecek olan NFT Summit İstanbul 2022, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 28–29 Mayıs 2022 tarihinde NFT severler için kapılarını aralıyor.

NFT Summit, Alanında Uzman Kişilere Ev Sahipliği Yapacak!

NFT muhabbit

28-29 Mayıs 2022 tarihinde başlayacak olan NFT Summit İstanbul, dünyanın dört bir yanından alanında uzman kişileri ağırlamaya hazırlanıyor. NFT Summit İstanbul, teknoloji alanında uzmanları, şirketleri, girişimcileri, sanatçıları, akademisyenleri, öğrencileri ve bu işin ekonomisine ilgi duyan tüm katılımcıları 28-29 Mayıs 2022 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’na bekliyor.

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir?

NFT Summit İstanbul’da dünyanın en güncel teknolojik konuları ele alınırken ayrıca 50 NFT sanatçısı NFT Summit İstanbul için özel olarak hazırladıkları sanat eserlerini katılımcıların ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

En Güncel Konular Konuşulacak!

Teknoloji uzmanları ve alanında uzman kişilerin tecrübelerini paylaşacağı NFT Summit İstanbul’da ele alınacak konuların başında dijital sanatlar, NFT, web3.0, metaverse, tasarım, blockchain, DeFi–CEX/DEX ve akıllı kontrat gibi başlıklar yer alıyor.

Blockchain’den bağımsız olarak kurulmuş ilk NFT platformu olan NFTrade’in CEO’su Ori Levi ve ConsenSys Software şirketinin Üst Strateji Yöneticisi Simon Morris ise etkinlikte konuşmacı olarak yer alıcak.

Etkinliğe Katılacak Uzman Kişiler!

Etkinliğe Katılım Ücretleri!

Blockchain dünyası ve sanatseverleri bir araya getirecek olan bu etkinliğe katılım için;

Etkinlikte Projenizi Tanıtabilirsiniz!

Etkinlikte kendi projenizi tanıtabileceğiniz 5 dakikalık bir sunum hakkı da tanınmakta. Bu sunumun ücreti ise 1499 $ olarak belirtiliyor.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version