Muhabbit

NFT Summit İstanbul, Ünlü İsimleri İstanbul’da Buluşturmaya Hazırlanıyor!

Meta Venture Fund tarafından organize edilen NFT Summit İstanbul, İstanbul Lütfi Kırdar’da ev sahipliği yapmak için gün sayıyor.

Meta Venture Fund tarafından organize edilen NFT Summit İstanbul, 28–29 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ev sahipliği yapmak için gün sayıyor. Türkiye’nin NFT alanında en önemli etkinliklerinden biri olan NFT Summit, NFT dünyasını İstanbul’da buluşturacak.

Etkinlikte Can Bonomo, Nurgül Yeşilçay ve Mercan Dede Gibi Ünlü İsimler de Yer Alacak!

Web 3 teknolojilerinin konuşulacağı NFT Summit İstanbul’da Can Bonomo, Nurgül Yeşilçay ve Mercan Dede gibi ünlü isimler NFT projelerindeki deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Önemli Sanatçıların Çalışmaları, Sanatseverlerin Beğenisine Sunulacak!

NFT Summit İstanbul’da, dünyanın en güncel teknolojik konuları ele alınırken ayrıca 50 NFT sanatçısı, NFT Summit İstanbul için özel olarak hazırladıkları sanat eserlerini katılımcıların ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Bu özel etkinlikte, Refik Anadol, Murat Ünsal, Orkan Mammadov, Süleyman Yılmaz, Hakan Yılmaz, Ecem Dilan Köse, Soundwalk Collective, Nicolas Daniel, Mehmet Ünal, Tilde Studio, Balkan Kırışman, Mehmet Said Kaplan, Çağatay Güçlü ve Han gibi önemli sanatçıların çalışmaları ise etkinliğin sergi bölümünde sanatseverler için bir araya geliyor.

Murat Ünsal’ın Refik Anadol Koleksiyonu NFT Summit İstanbul’da!

NFT

Bilgi işleminin insanlara dayattığı zorluklar ve yapay zekâ çağında insan olmanın tanımına odaklanan Murat Ünsal’ın Refik Anadol Koleksiyonu da NFT Summit İstanbul’da yerini alacak.

Yenilikçi bakış açısıyla doğu kültürünün temsiline odaklanan yeni medya sanatçısı ve tasarımcısı Orkhan Mammadov da tarihi ve kültürel kodları sanal gerçeklik ile bütünleştirdiği Singularity koleksiyonunu NFT Summit İstanbul’da sanatseverlere sunacak.

Han ve Nicolas Daniel, Müzikseverler İçin Unutulmayacak Anlar Yaşatacak!

Ritim ve müziğin renk ve hareketlerle temsil edilebildiği dijital bir müzik şölenine dönüştüren Algo Beats performanslarıyla Han ve Nicolas Daniel müzikseverlerine unutulmayacak anlar yaşatacak.

Müzik ve ses tasarımında yaptığı projelerle Red Dot Design Award, The International Design Awards, Codawards gibi uluslararası ödüllerin sahibi olan Mehmet Ünal da sunduğu Hypersync deneyimiyle katılımcıları NFT Summit İstanbul’da bekliyor olacak.

Meta Venture Fund Nedir?

Meta Venture Fund, Web3 projelerine, NFT, metaverse, dApp ve blockchain şirketlerine yatırımlarıyla gelişmekte olan kripto para sektörüne büyük destekler sunan bir yatırım şirketi olmaktadır. Meta Venture Fund, Web3 fırsatlarına yönelik iş birliği sağlamak üzerine; şirketler, uzmanlar, düşünce liderleri ve dijital sanatçılardan oluşan bir ağ oluşturmayı hedeflemektedir.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version