Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26550.71
-0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1587.92
-0.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.89
0.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $210.3
-0.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

NYDIG, Bitcoin Hizmeti Sunacak Olan İki Bankayı Açıkladı!

Bitcoin alım hizmetleri sunan ilk firmalar Five Star Bank ve UNIFY Financial Credit Union olacak.

Clock
Paylaş
NYDIG, Bitcoin Hizmeti Sunacak Olan İki Bankayı Açıkladı!

NYDIG ve Q2 Holdings ortaklığı aracılığıyla Bitcoin alım hizmetleri sunan ilk firmalar Five Star Bank ve UNIFY Financial Credit Union oluyor.

NYDIG ve Q2 Holdings arasında 2021 yılı Haziran ayında kurulan ortaklık ilk meyvelerini vermeye başladı. Ortaklık aracılığıyla Bitcoin alımları yapabilecek iki banka açıklandı. Bunlar: Five Star Bank ve UNIFY Financiel Credit Union oldu.

Dijital bankacılık şirketi Q2 Holdings’in Cuma günü (22 Ekim 2021) yaptığı açıklamada, kurumsal bir Bitcoin komisyoncusu olan NYDIG ile yaptığı ortaklık sonucunda, Five Star Bank ve UNIFY Financial Credit Union’ın müşterilerine Bitcoin alım satımı ve tutma olanağı sunan ilk şirket olacağını ifade etti.

728×90 muhabbit - NYDIG, Bitcoin Hizmeti Sunacak Olan İki Bankayı Açıkladı!300x250 muhabbit - NYDIG, Bitcoin Hizmeti Sunacak Olan İki Bankayı Açıkladı!

Kripto Para Borsalarına Gerek Duymadan Bitcoin Alım Satımı!

Q2 Holdings ve NYDIG arasındaki ortaklık, günlük bankacılık ve kredi çekme gibi işlemleri yapan müşterilerinin, kripto para borsalarını kullanmaktan kaçınarak, mevcut hesaplarının yanında Bitcoin alıp satmalarına olanak tanıyacak.

Five Star Bank’ın Batı New York’ta yaklaşık 50 kadar şubesi bulunmakta. Merkezi Kaliforniya’nın Torrance bölgesinde olan UNIFY’nin, Amerika Birleşik Devletleri çapında yaklaşık 50 şubesi, 3 milyar doları aşan varlığı ve 250.000’den fazla üyesi bulunmakta.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar