Muhabbit

ODTÜ Blockchain Topluluğunun Düzenlediği Blockchain Days’e Çok Az Kaldı!

Blockchain Days etkinliğinde neler olacak?

Kripto paralar birçok kişi tarafından hala zararlı gibi görülse de, blok zincirleri üniversiteler ve ülkeler tarafından kabul gördü. Türkiye’nin en büyük üniversitelerinden ODTÜ’nün blockchain topluluğu da blok zincirinin yararlarından faydalanan ve bu alanda uzmanlaşarak öncü olmak isteyen bir grup olarak dikkat çekiyor.

Blok zinciri hakkında birçok etkinlik düzenleyen ODTÜ Blockchain Topluluğu, 23 ve 24 Aralık 2022 tarihlerinde Blockchain Days etkinliğini düzenleyecek. Bu etkinlikte kripto paralar, DeFi, DAO, NFT gibi önemli konular tartışılacak. Tüm web3 meraklılarına açık olan etkinlik ODTÜ Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Etkinliğe yurt içi ve yurt dışından birçok kişi katılacak. Merkeziyetsiz finans (DeFi), web3 regülasyonları, kripto paralar, metaverse, gamefi gibi çeşitli alanlarda yapılacak olan panellere katılacak ünlü isimlerden bazıları şunlar:

Konuşmacılar, panelde web3 alanında yazılımcı olmak, data devrimi, DAO yönetimi, blok zinciri ekosisteminde iş geliştirme, finansal teknolojilerin gelişimi gibi birçok merak edilen konuyu ele alacak.

Etkinlik, bir üniversite topluluğu etkinliği olsa da bu denli büyük olması blok zinciri hayranlarının dikkatini çekti. Etkinliği; Paribu Hub, Avalanche Foundation, TOGG, GEAR Technologies gibi birçok şirket destekliyor. Etkinliğe ayrıca ODTÜ, Stanford Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi gibi önemli üniversiteler de katılacak.

23 Aralık 2022 tarihinde başlayacak olan etkinlik 24 Aralık 2022 tarihindeki Zero-Knowledge konseptli yılbaşı partisi ile son bulacak.

Blockchain Days Ödüllü Etkinliği

Blockchain Days etkinliğinde ayrıca ödüllü yarışma da olacak. TOGG tarafından düzenlenen TOGG test sürüşü ödüllü NFT yarışması ise yerli aracın yeni çıktığı bu zamanda oldukça dikkat çekiyor. Toplamda 10.000 TL’lik nakit ödülün de unutulmaması gerekiyor.

Etkinlik hakkında açıklama yapan ODTÜ Blockchain Topluluğu üyeleri, ilk başta sadece Ankara’nın en büyük blok zinciri etkinliğini düzenlemek istediklerini ancak etkinliğin daha da büyümesiyle Türkiye’nin en büyük etkinliğini organize etmeye başladıklarını açıkladı. Topluluk, Ankara’yı da blok zincirinin merkezi yapacaklarını belirtti.

Etkinliğin biletlerini indirimli alabilmek için bu linki kullanabilirsiniz.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version