Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44185
2.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2360.54
0.47%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.63
17.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $238.8
2.71%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Öğrendikçe Kazandıran CoinMarketCap Earn!

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp!

Clock
Paylaş
Öğrendikçe Kazandıran CoinMarketCap Earn!

CoinMarketCap kullanıcılarına kripto para dersleri almaları hâlinde ödeme yapacağı CoinMarketCap Earn platformunu duyurdu.

CoinMarketCap, son günlerin trendi DeFi alanına olan ilginin farkında ve bunu kullanmayı da kafasına koymuş. Şimdi de kripto para dünyasından dersler verecek. Üstelik ders alan kullanıcılarına ödeme de yapacak. CoinMarketCap Earn adındaki eğitici platformu piyasaya sürdü. İlk derste de anlatılacak, öne çıkan ilk varlık Sequoia destekli zincirler arası data oracle’ı Band Protocol olacak.

728×90 muhabbit - Öğrendikçe Kazandıran CoinMarketCap Earn!300x250 muhabbit - Öğrendikçe Kazandıran CoinMarketCap Earn!

Earn Sistemi Revaçta!

Kripto para ve dijital varlık eğitimini teşvik etmek ve kripto para dünyasının benimsenmesini sağlamak için yapılan eğitimler son zamanlarda oldukça revaçta. Daha önce 2019 yılı Haziran ayında Coinbase de benzer bir şekilde Coinbase Earn hizmetini piyasaya sürmüştü. Büyük başarı elde ettiği bu platformdan sonra farklı kurum ve kuruluşlar da eğitim alanında çeşitli projeler ve platformlar oluşturmaya başladı.

CoinMarketCap, web trafiği en yüksek olan ve kripto para dünyasında en çok kullanılan kripto veri sitesi olarak eğitim platformu CoinMarketCap Earn ile milyonlarca kişiye rahatlıkla ulaşabilme şansına sahip.

Band Protocol’ün kurucu ortağı ve CEO’su Sovaris Srinawakoon CoinMarketCap Earn hakkında konuştu.

“Kripto para dünyasına yeni katılan veya uzun süredir yatırım yapan her bir yatırımcının CoinMarketCap üzerinden yeni gelen coinlerin fiyatlarına bakmak için girdiğini web trafiği verilerinden çıkartabiliyoruz. Böylesine yoğun bir web trafiğine sahip olan CoinMarketCap’in bu girişime liderlik etmesini çok önemli gördüğümüz için, biz de katılmaya karar verdik.”

CoinMarketCap Earn platformunun tanıtacağı ve ders konusu olarak kullanıcılara sunacağı ilk dijital varlık olan BAND ile Band Protocol, tam bir merkeziyetsiz finans yani DeFi örneği. Akıllı sözleşme uygulamalarının gerçek dünyadaki harici verilerle bağlantı kurmasını ve kurulan bağlantının sonucunda mevzu bahis verileri kullanmasını sağlar.

DeFi alanı sadece kripto para dünyasını değil tüm finans dünyasını ilgilendiren adımlar olduğu için bu gibi eğitimlerin yararı büyük olmaktadır. Yani eğitimi alan bireyler yalnızca kripto para dünyasından değil geleneksel ve yenilikçi finans anlayışlarından da birtakım kavramlara hâkim olur.

Band Protocol’den Srinawakoon kripto para dünyasına katacağı yararı düşünerek;

“Eğitim, kripto para gibi dijital varlıkların kullanımını hızlandırmanın anahtarıdır. CoinMarketCap de kullanıcılara temel teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinmeleri konusunda yardımcı oluyor. Bu çabaların bir parçası olduğumuz için heyecan duyuyoruz.”

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar