Muhabbit

OKB Fiyat Analizi 10.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde OKB’yi inceliyoruz. OKB grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

okb fiyat analizi ilk versiyon

Fiyat analizi yazı dizime başka bir borsa coini ile devam ediyorum. Dün BNB’yi incelemiştim bugün de OKB’yi inceleyeceğim. Bildiğiniz üzere OKB kripto para piyasasının büyük borsalarından biri olan Okex borsasının coini. Şimdi fiyat grafiğine geçelim.

OKB fiyat grafiği 10.04.2021. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Yeşil bölgeler her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimiz. Grafik 4 saatlik olduğu için alanlar biraz geniş. Şimdiye dek güzel bir şekilde çalışmışlar zaten bu bölgeleri önceki OKB fiyat analizi yazılarında da kullanmıştım.

Son iki haftadır fiyat güzel bir yükseliş trendi yakalamış. Dirençlerini bir bir geçmiş, son olarak da 19 dolar bölgesindeki önemli direnci kırmış görünüyor. Bunun yanında kırmızı olarak belirttiğim bir yükselen trend de bulunmakta. Fiyat bu trendi çok sayıda test etse de henüz kırabilmiş değil. Umarım da bir süre daha kırmaz.

Genel olarak toparlayacak olursam, fiyat fiyat güzel bir trend yakalamış ve dirençlerini kırmış. Son kırdığı direnci retest ederse güzel bir giriş fırsatı verebilir diye düşünüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version