Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43117.74
-2.08%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2345.02
3.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.44
-1.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.9
0.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

OKB Fiyat Analizi 11.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde OKB’yi inceliyoruz. OKB grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
OKB Fiyat Analizi 11.02.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda OKX borsasının coini olan OKB’yi inceleyeceğiz. OKB fiyat grafiğini incelediğimde bizlere işlem fırsatı sunabilecek bir yapının olduğunu fark ettim. Düşük tepe bölgeleri oluşturan OKB, düşen trend çizgisini kırması durumunda yükseliş yönlü hareketini başlatacaktır. Fiyat analizi yazımızda düşen trend çizgisini inceleyeceğiz.

728×90 muhabbit - OKB Fiyat Analizi 11.02.2022300x250 muhabbit - OKB Fiyat Analizi 11.02.2022

OKB Fiyat 11 Şubat 2022

OKB şu an 21,69 dolar seviyesinde işlem görmekte. Grafiğimizde düşen trend çizgisi olması nedeniyle fiyat düşük tepeler oluşturarak devam etmekte. Son tepe bölgesinin aşılması fiyat açısından oldukça önem taşımakta. Analiz kısmında OKB grafiğimizi detaylı şekilde inceleyeceğim.

OKB Grafik 11 Şubat 2022

IpYsQCfg - OKB Fiyat Analizi 11.02.2022
OKB fiyat grafiği 11.02.2022. 4 Saatlik grafik, veriler OKX borsasından alınmıştır.

4 saatlik zaman diliminde olan grafiğimiz OKX borsasının OKB/USDT paritesine aittir. Ayrıca grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafiğimiz destek, direnç ve düşen trend çizgisinden oluşmaktadır. Düşen trend çizgisinden alınan tepkileri beyaz ok işaretleri ile belirttim. Grafiğin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

OKB Analiz 11 Şubat 2022

OKB grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini her zaman olduğu gibi mor alanlar ile belirttim. 23,5 dolar seviyesinde bulunan mor alana baktığımız zaman iyi çalışan bir tepki bölgesi olduğunu anlıyoruz. Fiyatın, düşen trend çizgisinden aldığı son tepki bu bölgede bulunmakta. Düşen trend çizgisine şu an için 5 temas bulunmakta. Bu veri trend çizgimizi oldukça güvenilir olduğunu göstermekte.

Düşen trend çizgisi fiyat üzerinde baskı oluşturur. Düşük tepe bölgeleri oluşturarak devam eden fiyat grafiğinde trend çizgisinin aşılması durumunda yeni işlem fırsatı aranabilir. Ayrıca OKB grafiğinde takip ettiğim düşen trend çizgisinin kırılması durumunda grafikteki direnç bölgeleri hedef olarak kullanılabilir. Umarım en kısa sürede düşen trend çizgisi aşılır ve yatırımcılarını sevindirir.

OKB Yorum 11 Şubat 2022

Analiz kısmında belirttiğim gibi düşen trend çizgisi grafiğimizin en önemli noktası. Sonuç olarak fiyatın en kısa süre içerisinde bu seviyeyi aşması yatırımcısını sevindirecektir. Düşen trend çizgisinin aşılması durumunda yeni pozisyonlarda düşünülebilir.

OKB için güncel değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde OKB/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar