Muhabbit

OKB Fiyat Analizi 26.08.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde OKB’yi inceliyoruz. OKB grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

okb fiyat analizi 4

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda OKX borsasının coini olan OKB’yi inceleyeceğim. Geçtiğimiz günlerde OKB fiyat grafiğini analiz etmiştik. Grafiğimizdeki son gelişmeleri değerlendireceğiz ve olası hareketleri ele alacağız.

OKB Fiyat 26 Ağustos 2022

Ağustos ayı içerisinde 23 dolar seviyesine kadar yükselen OKB, şu an 16,384 dolar seviyesinde işlem görmekte.

OKB Grafik 26 Ağustos 2022

OKB fiyat grafiği 26.08.2022. 4 Saatlik grafik, veriler OKX borsasından alınmıştır.

OKX borsasının OKB/USDT paritesine ait olan grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır.. 4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz OKB grafiğinin üzerinde destek, direnç ve yükselen trend çizgisi bulunmaktadır. Fiyatın, yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

OKB Analiz 26 Ağustos 2022

Destek ve direnç bölgelerimiz mor alanlar yardımıyla gösterilmiştir. 11 Ağustos 2022 tarihinde hazırladığım OKB fiyat analizinde 19,5 dolar direnç bölgesinin önemine vurgu yapmıştım. 19,5 dolar direnç seviyesinin aşılması durumunda yükseliş yönlü fiyat hareketimizin olacağını belirtmiştim. Yükseliş yönlü beklentimiz gerçekleşti ve 23 dolar seviyesine kadar yükselen OKB %17 oranında değer kazandı. Son fiyat analizimizi değerlendiren okurlarımızı tebrik ederim. 11 Ağustos 2022 tarihli OKB fiyat analizini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Grafiğimizin güncel durumunu değerlendirelim. 19,7 dolar seviyesinde yükselen trend çizgisini kıran OKB grafiğinde düşüş yaşanmakta. Yükselen dip seviyelerini kaybeden OKB, trend çizgisinin kırılımı ardından %18 oranında değer kaybetti. Şu an destek ve direnç bölgesine eşit uzaklıkta olması nedeniyle yeni pozisyon aramak riskli olacaktır. Bu nedenle 15,5 dolar seviyesine alarm kurarak takip etmek mantıklı olacaktır. 15,5 dolar seviyesini geçmiş fiyat hareketlerinde güçlü bir tepki bölgesi olarak takip ediyorduk. Umarım OKB bu seviyenin altına inmez ve tepki alarak direnç bölgesine kadar yükselir.

OKB Yorum 26 Ağustos 2022

OKB grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde OKB/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version