Muhabbit

OKEx 10 Milyon Dolarlık Destek Programını Başlattı!

Kripto para borsası OKEx, yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

okex

okex

Kripto para borsası OKEx, yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada kuluçka dönemindeki projelere destek vereceğini belirten OKEx, yeni programını duyurdu. Program kapsamında 10 Milyon $’lık bir bütçe ayrılmış durumda. Global olarak başlatılan program ile birlikte kuluçka dönemindeki projelere yatırım yapılması hedefleniyor.

Son dönemde oyun temelli projelere fazlasıyla ilgi gösteren OKEx, GameFi ile ilgili önemli adımlar atmıştı.

Oluşturulacak “hackathon” ile birlikte “workshop”lar düzenlenecek. Etkinlikler aracılığıyla proje sahipleri ile yatırımcıların bir araya getirilmesi de hedefleniyor.

Gelişimleri her anlamda desteklemek istediklerini belirten OKEx ekibi, token listelemeleri ve özel promosyonlar gibi farklı seçeneklerin projelere sunulacağının da altını çizmiş durumda.

OKEx’in yatırım kolu olan BlockDream Ventures aracılığıyla gerçekleştirilecek olan destek programı ile birlikte 10 Milyon $’lık bir bütçenin proje sahipleri ile buluşturulması hedefleniyor.

26 Ağustos’ta gerçekleştirilmesi planlanan BUIDL In METAFORCE etkinliği ile birçok projeye ev sahipliği yapılırken, etkinlikte birinci olan takıma 1 Milyon $’lık bir destek sunulacak. Ek olarak, OKEx üzerinde listelenme ve promosyonlar ile ilgili destek de ekibe direkt olarak sağlanacak.

Oyun Projelerine Tam Destek

Son dönemde atığı adımlar ve listelemeler ile blockchain temelli oyun projelerine desteğini gösteren OKEx, destek programı ile adım atmaya devam edecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz dönemde Axie Infinity (AXS) ve Smooth Love Potion (SLP) gibi listelemeler gerçekleştiren kripto para borsası GameFi’a büyük önem veriyor.

Animoca Brands ile iş birliği içinde gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında projeler için önemli bir destek sağlayacak olan OKEx, GameFi ekosistemine tam desteğini sürdüreceğini de belirtmiş durumda.

Blockchain tabanlı oyun projeleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

OKEx borsasına kayıt olmak ve GameFi projelerinin tokenleri ile işlem yapmak için burada bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version