Muhabbit

ALTCOIN

OKEx 8 Kripto Parayı Aynı Anda Listeliyor! İşte Tam Liste!

Yapılan listeleme ile birlikte birçok DeFi ürünü OKEx’te aynı anda işleme başlamış olacak.

Clock
Paylaş
OKEx 8 Kripto Parayı Aynı Anda Listeliyor! İşte Tam Liste!

OKEx yaptığı duyuru ile birlikte 8 farklı tokeni listeleyeceğini duyurdu.

Yapılan listeleme ile birlikte birçok DeFi ürünü OKEx’te aynı anda işleme başlamış olacak. Her token için USDT paritesini aynı anda işleme alacak OKEx, bu sayede popüler DeFi tokenlerini listelemiş oldu.

Yearn Finance De Listeleniyor

Bitcoin’den daha pahali tek token olma ünvanına sahip DeFi platformu Yearn Finance’in tokeni YFI da OKEx’te listeleniyor. YFI Token an itibarıyla 15,213 $ seviyelerinden işlen görmekte.

YFI’ın forku YFII da borsada listelenmeye hazırlanıyor. Son 24 saatte yüzde 6’lık bir düşüş yaşayan YFII an itibarıyla 952 $ seviyesinden alıcı bulmakta.

Cosmos ağı üzerinde çalışan DeFi “oracle”ı Band Protocol (BAND) listelenen tokenler arasında bulunuyor. Oracle kulvarında Chainlink (LINK) gibi projeler ile rekabet içerisinde olan “oracle” çözümü an itibarıyla yüzde 8’lik düşüş ile 12.30 $’dan alıcı buluyor.

Tron ağındaki DeFi ekosisteminin en önemli parçalarından olan JST Token (JUST) de listelenen tokenler arasında bulunuyor. Uniswap benzeri bir merkezsiz borsa olan Just Swap üzerinde yüksek hacim ile işlem gören token aynı zamanda Huobi ve Binance’te de işlem görmekte. An itibarıyla JUST 0,05 $ seviyelerinden işlem görüyor.

Geçtiğimiz gün Binance’te listelenen Reserve Rights (RSR) da bugün OKEx’te işlemlere başlıyor. Bazı uzmanlar tarafından yeni XRP olarak tanımlanan Reserve Rights’ ekosisteminin aynı zamanda Reserve (RSV) isimli bir de yönetişim tokeni bulunmakta. RSR an itibarıyla 0,02 $ seviyelerinden işlem görmekte.

BAND ile benzer şekilde bir oracle çözümü olan Tellor (TRB) dün Binance’te işleme açılmıştı. Tellor bugün ise OKEx’te işleme açılıyor. Ardı ardına gelen listelemeler ile birlikte Bitcoin düşüşüne rağmen ayakta kalmayı başaran TRB an itibarıyla yüzde 15’lik yükseliş ile 55 $ seviyelerinden alıcı bulmakta.

Geçtiğimiz gün Binance’te listelenen NXM (WNXM) bugün ise OKEx’te listeleniyor. Toplam 7,263,331 adet arza sahip token 249 milyon $’lık piyasa değeri ile MarketCap verilerine göre 58’nci sırada bulunuyor. WNXM fiyatı ise an itibarıyla 46,81 $.

OKEx tarafından yapılan toplu listeleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar