Muhabbit

OKEx Celsius Network’ün Yerel Tokenını Listeliyor!

OKEx’te CEL ticareti başlıyor!

OKEx

Ünlü kripto para borsası OKEx’in açıklamalarına göre, Celsius Network’ün yerel tokeni CEL, OKEx borsasında spot ticaret işlemlerine açılacak!

OKEx borsasından gelen bilgilere göre, CEL için para yatırma 13 Nisan 06:00 TSİ’de başlayacak. Bunun dışında spot ticaret işlemleri 13 Nisan 08:00 TSİ’de, para çekme işlemleri ise 14 Nisan 13:00 TSİ’de başlatılacak.

Elbette listeleme haberleri, yanında etkinlikleri de beraberinde getiriyor. OKEx, Celsius topluluğuna hediye olarak 100.000 $ değerinde CEL dağıtacağını açıkladı.

Etkinliğin şartları arasında, kullanıcıların OKEx’e CEL yatırıp, ticaret yapması yeterli. Bu şartları yerine getiren kullanıcılar, toplamda 100.000 $’lık ödül için çekilişe girmeye hak kazanacak. Bununla beraber bir diğer etkinlik ise, OKEx’in Twitter üzerinden paylaştığı gönderiyi tekrar paylaşan kullanıcıları ilgilendiriyor. Bu şartı yerine getiren kullanıcılar, toplamda 20.000 $’lık CEL için çekilişe girmeye hak kazanacak!

Bu arada etkinlik 13 Nisan – 20 Nisan 06:00 TSİ arasında yapılacak.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Celsius, merkezi olarak işleyen bir borç verme platformudur. Yani Celsius, kullanıcılarına kripto varlık cinsinden ödünç almasına ve vermesine olanak sağlar. Toplamda 33 adet kripto para birimine destek sunan platformun bütün işlemleri kendi uygulaması üzerinden yapılabilir.

Toplamda 2,733,074.382 $ olan piyasa değeri ile CEL’in toplam arzı 695.658.160 olarak kayıtlara geçiyor. An itibarıyla piyasada 383.306.556 adet CEL dolaşımda bulunmakta.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version