Muhabbit

OKEx, MINA için Yeni Bir Etkinlik Düzenliyor!

OKEx, MINA etkinliğini başlattı.

OKEx

Geçtiğimiz günlerde MINA’yı listeleyen kripto para borsası OKEx, MINA için hem Marjin hem de USDT marjinli Perpetual Swap ticaretini başlattı.

Bu yeni işlem ürünlerini duyurmasıyla beraber OKEx, kullanıcılarına 7000 $’lık şanslı bir çekiliş sunacak.

Toplamda 3 ayrı görev ile çekilişe katılma hakkı elde edebilecek kullanıcılar, toplamda 7 çekiliş hakkıyla, Şanslı Çekiliş’ten hediyeler kazanabilecek.

İlk görev, 100 $’lık MINA spot işlemi yapan yeni kullanıcılar için geçerli. İkincisi ise, 100 $’lık MINA marjin işlemi gerçekleştiren tüm kullanıcılar için geçerli olacak. Üçüncü ve son görev ise, 100 $’lık MINA Perpetual Swap işlemi gerçekleştiren tüm kullanıcılar için olacak.

Mina Protocol Nedir?

Mina Protocol, DApp’leri daha verimli çalıştıran ve hesaplama gereksinimlerini azaltan minimal bir blockchaindir. Mina Protocol’ün yaratıcılarına göre sistem, kullanımdaki büyümeye rağmen boyutun sabit kalacağının garantisini veriyor. Bu nedenle Mina, dünyanın en hafif blockchaini olarak tanımlanmaktadır.

OKEx üzerinde işlem yapmak isterseniz, bu bağlantı aracılığı ile hızlı bir şekilde kaydolabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version