Muhabbit

OKEx PHA İçin Yıllık Yüzde 200 Getiri Sunan Staking Opsiyonunu Başlatıyor!

OKEx Earn üzerinde başlatılacak yeni staking opsiyonu ile birlikte yüksek getiri vadeden OKEx, PHA için ciddi bir staking oranı sunmaya hazırlanıyor.

okex matic stake

okex matic stake

Kripto para borsası OKEx, yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

OKEx Earn üzerinde başlatılacak yeni staking opsiyonu ile birlikte yüksek getiri vadeden OKEx, PHA için ciddi bir staking oranı sunmaya hazırlanıyor.

16 Eylül 2021 Türkiye saati ile 06.00’da başlatılacak etkinlik ile birlikte PHA için yıllık oranda yüzde 200’lük bir staking getirisi sunulması planlanıyor.

10 gün boyunca sürecek flaş staking etkinliği kapsamında sunulacak oran, sadece 176,000 PHA havuzuna verilecek. Sınırlı katılımın bulunduğu flaş etkinlikte, her bir hesabın etkinliğe maksimum katılım hakkı 220 PHA ile sınırlandırılmış durumda.

Geçtiğimiz dönemde dokuz farklı flaş staking etkinliği düzenleyen OKEx’te havuzlar kısa süre içinde dolarken, katılım için ciddi bir talep oluşuyor.

OKEx’e kayıt olmak ve PHA staking işlemlerinizi gerçekleştirmek için burada bulunan link üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Phala Network Hakkında

Phala Network (PHA) bir bulut hizmet çözümü olarak öne çıkıyor. Blockchain tabanlı bir bulut bilişim servisi olarak öne çıkan Phala Network üzerinde, akıllı kontratlar da çalıştırılabiliyor.

An itibarıyla 0.93 $ seviyelerinden alıcı bulan PHA’nın piyasa değeri ise 254 Milyon $ civarında bulunuyor. CoinGecko verilerine göre dolaşımda 272 Milyon adet PHa bulunurken, maksimum arz ise 1 Milyar adet PHA olarak belirlenmiş durumda.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version