Muhabbit

BLOCKCHAIN

OKEx SUSHI ve VELO Staking İşlemlerini Başlattı!

Kripto para borsası OKEx, yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

Clock
Paylaş
OKEx SUSHI ve VELO Staking İşlemlerini Başlattı!

Kripto para borsası OKEx, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuru ile birlikte Sushiswap (SUSHI) ve VELO için staking işlemleri aktive edildi.

Bugün Türkiye saati ile 13.00’da başlayan SUSHI staking işlemleri ile birlikte kullanıcılar SUSHI tutarak pasif gelir elde etmek imkanına sahip oldu.

OKEx Earn platformu üzerinden yapılan işlemler, farklı kilitleme süreleri ile gerçekleştirilebiliyor. Fonlarını kilitlemek istemeyen kullanıcılar ise “esnek” staking seçeneği ile pasif gelir elde edebiliyor.

SUSHI Nedir?

Merkezsiz bir borsa olarak tanımlayabileceğimiz Sushiswap platformunun yönetişim tokeni olarak öne çıkan SUSHI, en popüler DeFi tokenleri arasında bulunuyor. Platform üzerinde söz sahibi olunmasına yarayan SUSHI, halihazırda yönetişim noktasında aktif olarak kullanılmakta.

VELO İçin Yüzde 120 Getiri

VELO için de staking işlemlerini aktive edecek olan OKEx, işlemleri 16 Ağustos’ta Türkiye saati ile 06.00’da başlatacak.

Tahmini olarak yıllık bazda yüzde 120 getiri sunması beklenen VELO staking işlemleri de aynı şekilde OKEx Earn platformu üzerinden gerçekleştirilebilecek.

OKEx Earn üzerinden pasif gelir elde etmek için burada bulunan link üzerinden OKEx’e kayıt olup işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar