Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OKEx Türkiye Yeni Yıl Etkinliği İle 2 BTC Veriyor!

Kripto para borsası OKEx, Türkiye kullanıcıları için Yeni Yıl Etkinliği kapsamında büyük ödüller dağıtıyor.

Clock
Paylaş
OKEx Türkiye Yeni Yıl Etkinliği İle 2 BTC Veriyor!

Kripto para borsası OKEx, Türkiye kullanıcıları için Yeni Yıl Etkinliği kapsamında büyük ödüller dağıtıyor. Türkiye’deki kullanıcılarına teşekkür etmek amacıyla kampanyayı başlattıklarını belirten OKEx ekibi, atılımların 2021 yılı itibarıyla daha da ileri taşınacağının altını çiziyor.

Toplamda 2 Bitcoin ve daha fazlasının bulunduğu etkinlikte, büyük ödül olarak bir kullanıcıya 1 Bitcoin verilecek.

Çekiliş içerisinde bir kullanıcıya 1 BTC verecek olan OKEx’in ödül havuzunda 1 ETH, 1 LINK ve 1 OKB gibi ödüller bulunuyor.

Yeni Yıl Etkinliği kapsamında Türkiye kullanıcılarına özel ikinci bir etkinlik daha duyuran OKEx, 1 BTC’lik ödül havuzunu da kullanıcılarına dağıtacak. İşlem hacmi sıralamasına dayalı olan yarışmada, en yüksek hacime sahip olan kullanıcı 1000 $ değerinde Bitcoin ödülü kazanacak. 2’inci olan kullanıcı ise 800 $ değerinde BTC ile ödüllendirilecek. 3’üncü kullanıcı için 500 $’lık bir ödül tanımlayacak olan OKEx, 4 ile 10’uncu kullanıcıların her birine 300 $ değerinde BTC dağıtacak.

Diğer tüm kullanıcılar için ise 20,000 $’lık bir ödül havuzu oluşturan borsa, 500 $’dan fazla hacim oluşturan kullanıcıların ödül havuzundan faydalanmasını sağlayacak.

Ödüllerden faydalanabilmek için kullanıcıların burada bulunan sayfa üzerindenregister” butonu ile etkinliğe kayıt olması gerekiyor. Kayıt olunmasının ardından kullanıcılar çekiliş hakkı kazanabiliyor. Yeni kayıt olan kullanıcılar için her 50 $’lık işlemde 1 yeni çekiliş hakkı sunan OKEx, mevcut kullanıcılar için de her 100 $’lık “futures” (vadeli işlem) işlemi için 1 çekiliş hakkı tanıyacak.

4 Ocak’a kadar sürecek olan etkinliğin bitimini takiben 7 iş günü içinde ödülleri dağıtmayı planlayan OKEx, resmi Telegram grubunda da 2000 $ değerinde OKB “airdrop”u gerçekleştirmeyi planlıyor.

OKEx Chain

Dün OKEx Chain’in de duyurusunu yapan OKEx, üç yıl süren çalışmanın sonucunda mainnet aktivasyonunun gerçekleştirileceğini açıkladı. 4 aşamada başlatılacak olan “mainnet”in ilk aşaması 31 Aralık’ta başlatılacak.

Son aşamanın gerçekleşmesi ile birlikle OKEx Chain, Ethereum üzerindeki tüm projeler için uygun hale gelmiş olacak. Platformun kendi tokeni olarak tanıtılan OKT ise, halihazırda platform tokeni olan OKB sahiplerine Jumsptart platformu üzerinden dağıtılacak.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar