Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OKExChain ile Pasif Gelir Elde Edin! OKExChain Nedir?

OKExChain üzerinde başlatılan merkezsiz borsa ile birlikte ciddi bir getiri sunuluyor.

Clock
Paylaş
OKExChain ile Pasif Gelir Elde Edin! OKExChain Nedir?

OKExChain üzerinde başlatılan merkezsiz borsa ile birlikte ciddi bir getiri sunuluyor. OKT/USDT paritesine likidite sağladıktan sonra staking yöntemi ile elde edilebilen OKT için yüzde 40,000’in üzerinde pasif gelir sağlanabiliyor.

OKExChain Nedir?

OKEx’in üç yıldır geliştirdiği blockchain ağı OKExChain, 2021 yılı ile birlikte hayata geçti. Güçlü ve yüksek performanslı bir blockchain ağı olarak tanımlanan OKExChain, geçtiğimiz dönemde aktive edilmişti.

OKEx tarafından “trading” temelli ilk blockchain olarak tanımlanan OKExChain, aynı zamanda merkezsiz uygulamalar için de uygun bir yapı sunuyor.

Ağın kendi tokeni ise OKT. Geçtiğimiz dönemde OKEx üzerindeki Jumpstart platformu aracılığı ile OKB sahiplerine staking yöntemiyle dağıtılan OKT, geçtiğimiz günlerde işlemlere başlamıştı. Jumpstart aracılığı ile 10 Milyon adet olarak başlatılan OKT, Bitcoin ile benzer şekilde bir “halving”, ödül yarılanması sistemine sahiptir. Block başına ödül 1 OKT olarak başlatılırken, geçen her 3 yılda bir halving ile blok ödüllerinin azalarak devam etmesi planlanıyor.

Teorik olarak OKT’nin toplam arzının 72.2 Milyon olması bekleniyor.

Şimdi ise ağ üzerindeki merkezsiz borsa üzerinden “farming” yöntemi ile de elde edilebilen OKT için, ilk havuz oluşturulmuş durumda.

OKT/USDT havuzuna likidite sağlayarak elde edilebilecek OKT için müthiş bir oran sunuluyor. Gün içinde yüzde 230,000 gibi uçuk bir oranla “farming” sunan platformda işlemler devam ediyor.

An itibarıyla yüzde 42,810 olan farming getirisi halen oldukça yüksek durumda. Kullanıcıların havuza likidite sağlaması için OKExChain cüzdanı oluşturması gerekiyor. Sonrasında ise kullanıcıların OKEx üzerinden OKExChain cüzdanlarına OKT ve USDT göndererek, OKT/USDT paritesine likidite sağlaması gerekmekte. Likidite sağlanması sonrasında elde edilecek olan “LP”lerin stake edilmesi ile birlikte kullanıcılar yüksek oranlı “farming”den faydalanabilecek.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar