Muhabbit

Son Dakika! OKEx’te Para Çekim İşlemleri Açılıyor!

OKEx, para çekim işlemlerinin açılacağını onayladı!

Son Dakika

Dowey Wan’ın son dakika iddiasına göre, OKEx’in kurucusu Star Xu serbest bırakıldı ve para çekim işlemleri ayın 27’sinde başlayacak.

OKEx’ten gelen son dakika açıklamasına göre de Star Xu serbest bırakılmış ve kendisinin herhangi bir şekilde yasadışı faaliyete karışmadığı doğrulanmış.

Tüm bunların neticesinde OKEx, para çekim işlemlerini 27 Kasım 2020’de yeniden başlatacak. Para çekim işlemlerinin açılmasından önce OKEx ekibi, sıcak cüzdan sistemlerinin normal işlemlerine devam ettiğini ve kullanıcılarının fonlarının güvenliğini sağlamak için sıkı güvenlik kontrolleri gerçekleştirecek.

Bildiğiniz gibi, kullanıcıların OKEx üzerindeki tüm fonları aylardır içerideydi. Fonların güvenliğini kesinlikle sağlayan şirket, şimdi kullanıcılarına müjdeli haberi verdi.

Blog gönderisine göre, para çekim işlemleri yeniden açıldıktan sonra kullanıcılar herhangi bir kısıtlama olmaksızın işlemlerini yerine getirebilecek.

Tabi bu durum her zaman rastlayabileceğiniz bir durum değil. Büyük bir borsa olan OKEx, neredeyse 1 aydır kapalı konumda. Tüm bunların ışığında OKEx, kullanıcı sadakati için ödül kampanyaları düzenleyecek.

Ne Olmuştu?

Kripto borsası OKEx, para çekme işlemlerini 16 Kasım 06:00 TSİ’de durdurmuştu. Fakat ilginçtirki bu herhangi bir güncelleme ya da saldırı kaynaklı değildi. Çünkü çekim işlemleri süresiz olarak durduruldu.

OKEx’in açıklamalarına göre, özel anahtar sahibi bir yetkilinin bir kamu güvenlik bürosu ile işbirliği yaptığı söylendi.

Açıklamanın ardından, kripto camiasında yeni iddialar gelmeye başladı. CAIXIN tarafından atılan iddia, borsanın kurucusunun, yani Star Xu’nun tutuklandığıydı.

Daha fazla bilgi almak için: OKEx Dosyası

Son Yazılar

Exit mobile version