Muhabbit

OKEx’ten Yeni Kampanya! NBA Top Shot’s Paketi ve 50,000 $ Ödül Havuzu!

Kripto para borsası OKEx, yeni bir kampanya duyurdu.

okex

Kripto para borsası OKEx, yeni bir kampanya duyurdu.

23 Şubat itibarıyla başlatılan kampanya ile birlikte kullanıcılara NBA Top Shot’s paketi dağıtılacak.

Sadece iki gün geçerli olan kampanyadan kullanıcıların faydalanabilmeleri için etkinlik sayfasından ilgili Google Form’u doldurmaları gerekmekte.

Ek olarak Flow listelemesi gerçekleştiren OKEx, FLOW’a özel bir etkinlik duyurdu. OKEx hesabına 100 $ ve üzeri FLOW yatırma işlemi gerçekleştiren kullanıcılar 20,000 $’lık ödül havuzundan faydalanabilecek.

Kullanıcıların yatırma miktarlarına göre belirlenecek FLOW ödüllerinden 100 $’ın altında yatırma işlemi gerçekleştiren kullanıcılar faydalanamayacak.

FLOW paritelerinde alım-satım yapan kullanıcılar için de ekstra 30,000 $’lık bir ödül havuzu oluşturulmuş durumda. 1,000 $ ve üzeri alım-satım hacmine ulaşan kullanıcılar arasında bölüştürülecek olan ödül havuzu şu şekilde ayrılıyor.

1,000 $ ve üzeri hacim oluşturan ilk 100 katılımcı 15,000 $’lık ödül havuzundan pay alacak. Hacim yaratan kullanıcılardan en iyi 200 kullanıcı ise 10,000 $’lık ödül havuzunu paylaşacak.

Yeni Kullanıcılar İçin Ek Ödül Havuzu

OKEx’e yeni kayıt olan kullanıcılar için de bir ödül havuzu oluşturulurken, 100 USDT ve üzeri FLOW yatırma işlemi gerçekleştiren kullanıcılar, 100 $ ve üzeri işlem hacmi oluşturmaları halinde 10 USD ekstra ödül ve 5,000 $’lık ödül havuzundan faydalanacak.

Kullanıcıların kampanyadan faydalanabilmeleri için etkinlik sayfasından “register” butonu ile kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.

Detaylar için etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version