Muhabbit

OMG Network Airdrop Gerçekleştiriyor! BOBA Token Ücretsiz Dağıtılacak!

Yapılan açıklamada OMG Network (OMG) sahiplerine yeni bir airdrop gerçekleştirileceği belirtilirken, “airdrop”a dair önemli bilgiler paylaşıldı.

omg boba airdrop

omg boba airdrop

OMG Foundation yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada OMG Network (OMG) sahiplerine yeni bir airdrop gerçekleştirileceği belirtilirken, “airdrop”a dair önemli bilgiler paylaşıldı.

12 Kasım 2021 tarihinde OMG cüzdanlarının görüntüsünün alınacağını belirten ekip, BOBA token dağıtımını gerçekleştirecek.

1:1 oranında dağıtılacak olan yeni “token”in dağıtım tarihi ise 19 Kasım 2021 olarak belirlenmiş durumda.

BOBA Token Hakkında

Token arzının yüzde 28’i OMG sahiplerine dağıtılırken, yüzde 20’lik kısım ise gelecekteki takım için ayrılmış durumda. Yüzde 10’luk kısım stratejik yatırımlar için tutulurken, yüzde 42’lik kısım ise BOBA hazinesi için saklanacak.

Dolaşımda 160 Milyon BOBA bulunacağının altı çizilirken, maksimum arz ise 500 Milyon adet olarak belirtiliyor.

BOBA Token Verileri

BOBA token, Boba DAO’nun yönetişim tokeni olarak tanımlanabilir. Boba Network üzerinde stake edilebilecek olan token, tüm yönetişim kararı için katılımcı oyu olarak kullanılacak.

Konu ile ilgili olarak borsalardan henüz bir destek açıklaması gelmezken, önümüzdeki dönemde borsaların dağıtımı destekleyip desteklemeyeceği ise bilinmiyor.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version