Muhabbit

OORT Haftalık Özeti: Stratejik Ortaklıklar ve Ekosistem Gelişmeleri

Merkeziyetsiz bulut platformu OORT, stratejik iş birlikleri ve ekosistem geliştirmelerine son hızla devam ediyor. Şimdi OORT’un son ortaklıklarını hep birlikte inceleyelim.

OORT ve SEAGATE ortaklığı

Geçtiğimiz hafta OORT, Seagate Technology ile önemli bir ortaklık kurdu. Seagate Lyve Cloud entegrasyonu ile OORT’un veri işleme kapasiteleri geliştiriliyor. Ayrıca OORT’un maliyet verimliliği ve kullanıcı deneyimi bu ortaklıkla beraber optimize ediliyor.

OORT ve CodeXChain ortaklığı

OORT, yeni bir ortaklık daha duyurdu. Kullanıcılar, CodeXChain ile olan iş birliği sayesinde çok az kodlama bilgileriyle dijital platformlar oluşturacak. Kod bilgisi gerektirmeyen geliştirme platformu CodeXChain, OORT’un merkeziyetsiz kaynakları ile birleşince, birçok sektördeki ticari operasyonlar kolaylaşacak.

OORT, 2024 yılı için detaylı bir yol haritası yayınlandı

OORT Earn Launch: Bu platform, ocak ayında tanıtılan ödüller için kullanıcıların OORT tokenlarını stake etmelerini sağlıyor.


Ana Ağ Madenciliğine Geçiş: Deimos madencileri, şubat ayında Olympus Protokolünün ana ağına geçiş hakkına sahip olacak.


Token Ödeme Entegrasyonu: 2024 yılının ikinci çeyreğinin başlarında OORT tokenlarının ekosistem içindeki faydasını artırmak için ödeme entegrasyonu planlanıyor.


OORT AI 2.0’ın Kullanıma Sunulması: OORT AI 2.0, 2024’ün ikinci çeyreğinin sonlarında yapılması planlanan bir güncellemedir.


Deimos 2.0 Sürümü:
OORT, 2024 yılının 3. çeyreği için planlanan güncelleme, merkeziyetsiz yapay zeka işlemlerini ev cihazlarına entegre etmeyi amaçlıyor.


OORT Compute’un Tanıtımı: OORT, 2024 yılının 4. çeyreği için merkeziyetsiz yapay zekayı Web3 ve ilgili uygulamalarda ön plana çıkarmayı amaçlıyor.

Topluluk Ekosisteminin Oluşturulması: Topluluk, OORT ekosisteminin genişletilmesine aktif olarak katılmıştır. OORT’un ilk protokollerinden Script.meme’in lansmanı, topluluk üyelerinin staking yoluyla OORT tokenı kazanmasını sağlıyor.

Ayrıca OORT ana ağında topluluk tarafından geliştirilen ilk merkeziyetsiz borsa (DEX) OORTSwap, 2 Şubat’ta piyasaya sürüldü.

Kaynak: OORTech

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version