Muhabbit

OpenAI: ChatGPT Artık Bir iPhone Uygulamasında!

OpenAI, ChatGPT sohbet robotunun artık Apple iOS’dan uygulama olarak indirilebileceğini duyurdu.

ChatGPT’nin kendi geliştiricisi tarafından şimdiye kadar yayınlanan resmi bir iPhone uygulaması yoktu. OpenAI, ChatGPT sohbet robotunun artık Apple iOS’dan uygulama olarak indirilebileceğini duyurdu.

Şirket aynı zamanda, ChatGPT uygulamasının kullanıcılar için şu an ücretsiz olduğunu, şimdilik sadece ABD ile sınırlı olduğunu ve önümüzdeki haftalarda başka ülkelere de yayılacağını söyledi.

“ChatGPT Plus aboneleri GPT-4’ün yeteneklerine iOS üzerinden erişecekler”

OpenAI

GPT-4, son derece popüler olan ChatGPT’nin arkasındaki teknolojinin yerini alan güçlü bir yapay zeka modelidir. 2023 Şubat ayının başlarında OpenAI, ChatGPT Plus adı verilen popüler yapay zeka destekli sohbet robotu için aylık 20 dolar karşılığında bir pilot abonelik planı başlattı.

Yapay zeka teknolojisi alanında hakimiyet kurma savaşı geçen yılın sonlarında ChatGPT’nin piyasaya sürülmesiyle başlamıştı ve Alphabet Inc’den Meta’ya kadar teknolojinin ağır toplarının kendi ürünlerini piyasaya sürmelerini hızlandırdı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Son Yazılar

Exit mobile version