Muhabbit

OpenSea, Kullanıcıları Korumak İçin Tasarladığı Yeni Güvenlik Özelliğini Duyurdu!

OpenSea,Yeni Güvenlik Özelliğini Duyurdu!

Popüler NFT platformu OpenSea, son zamanlar çalınan NFT’lere ilişkin çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı. Durum böyle olunca OpenSea ekibi konuyla ilişkili olarak kollarını sıvadı. Günümüzde sayıları giderek artan dolandırıcılıklar nedeniyle şüpheli NFT transferlerini otomatik olarak gizleyecek yeni bir özellik duyurdu.

OpenSea platformunun bu yeni özelliği kullanıcıları dolandırıcılığa karşı koruyacak ve sadece yasa dışı işlemlerin görüntülenmesini sağlayacak.

OpenSea yeni özeliğini 13 Haziran 2022 tarihinde blog sayfasından yaptığı paylaşımla şu paylaşımla duyurdu:

Popüler NFT platformu yeni özelliğini duyurduğu paylaşımda ise şu ifadelerde bulundu:

“Güvenlik OpenSea’nin odaklandığı temel noktadır. Bugün, şüpheli NFT transferlerini OpenSea’de otomatik olarak gizleyen en yeni özelliğimizi kullanıma sunuyoruz”.

OpenSea CEO’su Devin Finzer: “Yeni Güvenlik Sürümümüz Dolandırıcılığın Önlenmesine Yardımcı Olacaktır!”

Opensea

Konuyla ilişkili olarak OpenSea CEO’su Devin Finzer ise şu açıklamalarda bulundu:

“İstenmeyen bir e-posta almak gibi, tanımadığınız kişilerden NFT transferleri almak da mümkün. Son zamanlarda dolandırıcıların bu faaliyetleri yüzünden çok sayıda kişi, zararlı sitelerin bağlantılarını tıklamaya zorlanıyor. Fakat yeni güvenlik sürümümüz, bu yeni dolandırıcılığın önlenmesine yardımcı olacaktır.”

Devin Finzer

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version