Muhabbit

OpenSwap Moonsheet’ini Yayımladı

OpenSwap-Muhabbit

OpenSwap-Muhabbit

Kullanıcılara iyi bir blockchainler arası işlem seçeneklerini sağlayan bir DEX kaynağı olan OpenSwap bir DeFi merkezi olarak öne çıkıyor.

Ürün yol haritası, likidite kuyrukları, Hibrit Akıllı Yönlendirme ve blockchain likidite sağlama tekliflerine eklenecek yeni bir merkeziyetsiz Zincirler Arası Köprü protokolünü içeren OpenSwap, Moonsheet’ini paylaştı.

OpenSwap Moonsheet

OpenSwap’ın Moonsheet’inde başlıca şunlar yer almakta:

Bu arada OpenSwap, token listeleme ayrıntılarını da kamuoyuna sundu:

OpenSwap’a destek veren bazı stratejik ortaklar.

Likidite Kuyruğu

OpenSwap, bu yaklaşıma farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Likidite kuyrukları yeni ve verimli bir mekanizma ile kullanıcılara ve piyasa yapıcılara sunulacak. OpenSwap bu sayede mevcut DEX ekosistemini tamamlayan ve geliştiren bir mekanizmaya ev sahipliği yapacağını belirtiyor.

Hibrit Yönlendiriciler

OpenSwap’ın likidite kuyruğu konseptinin tanıtılması ile beraber, piyasa yapıcılar ve alıcılar, özellikle stablecoinler gibi seçilmiş ürünlerde etkin bir şekilde spot işlemleri yapabilmek için yeni bir mekanizmayı kullanabilecek.

Zincirler Arası Protokol

OpenSwap, yeni bir merkeziyetsiz zincirler arası köprü protokolü sunmaya hazırlanıyor. Bu, mevcut merkeziyetsiz zincirler arası çözümlere göre önemli iyileştirmeler sunacak. OpenSwap iddialara göre bazı DeFi verimsizliklerini yeni ve daha etkili köprüleme mekanizması ile bertaraf edecek.

DeFi platformlarının gelişmesi, yanında belli başlı avantajları da beraberinde getiriyor. Son iki senedir merkeziyetsiz borsaların gelişimi ciddi bir şekilde hızlı gerçekleşti. Merkeziyetsiz borsalar, artık merkezi borsalara ciddi anlamda kafa tutmaya başladı.

Web sitesi: https://www.openswap.xyz

Telegram: https://t.me/openswapdex

Twitter: https://twitter.com/openswapdex

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version