Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41853.25
5.68%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2232.21
2.90%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.01
1.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.6
2.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

OpenSwap, Ticaret İşlemlerine Sıfır Slipaj Özelliği Getiriyor!

Yeni özellik, 27 Ekim tarihinden itibaren kullanılmaya başlandı!

Clock
Paylaş
OpenSwap, Ticaret İşlemlerine Sıfır Slipaj Özelliği Getiriyor!

Merkezi olmayan borsa (DEX) platformu OpenSwap, 27 Ekim tarihinde yaptığı bir açıklama ile ticaret işlemlerinde sıfır slipaj özelliği olan ‘Spot Fiyat Sırası’nın lansman tarihini açıkladı.

728×90 muhabbit - OpenSwap, Ticaret İşlemlerine Sıfır Slipaj Özelliği Getiriyor!300x250 muhabbit - OpenSwap, Ticaret İşlemlerine Sıfır Slipaj Özelliği Getiriyor!

Kullanıcılar tarafından uzun zamandır beklenen bu özellik; OpenSwap’ta yapılan alım satımlar ve takaslar için sıfır slipaj çabasıyla 27 Ekim‘den itibaren yayına girdi.

OpenSwap tarafından yeni özellik ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Spot Fiyat Kuyruğu özelliği, kripto para yatırımcıları tarafından yapılan takaslar ve alım satımlarda “sıfır slipaj ve spot piyasa fiyatı uygulamasını garanti ederek, zincir üstü takaslar için bir “oyun değiştirici” olacak şekilde ayarlanmıştır.”

Borsa bu özelliği, DEX’ler aracılığıyla sunulan kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanan ve OpenSwap tarafından sunulan birçok ürünün en yenisi olarak tanımlıyor.

OpenSwap sunmuş olduğu bu yeni hizmetin iki çeşidi olacağını belirtti. Bunlardan ilki Spot Fiyat Sırası yani “düşük zaman tercihi” için yatırımcılara sunuluyor. İkinci özellik ise, merkezi kripto para borsaları aracılığıyla sunulan popüler ticaret standartlarını taklit ederek, alım satımı sınırlayacak. DEX’in ayrıca, İlk DEX Tekliflerine (IDO) katılanlara koruma sağlamak üzere tasarlanmış bir ” düzensizliğe karşı ” sistem de dahil olmak üzere, önümüzdeki haftalarda daha fazla “likidite kuyruğu türleri” için planları olduğu belirtiliyor.

İlginizi çekebilir: IDO (Initial DEX Offering) Nedir?

OpenSwap CEO’su Bruce Chau, yaptığı açıklamada, yeni özelliğin DeFi alanında bir DEX kullanmanın tuzaklarını nasıl çözebileceğinden bahsederek şu ifadelere yer verdi:

“Zincir içi işlemler ve AMM’ler, merkezi borsaların esnekliğinden ve seçiminden yoksundur. OpenSwap’ın amacı, likidite kuyruklarımız gibi yeni teknolojiler ve kavramlar sunarak DeFi ekosistemlerindeki bu verimsizlikleri çözmek. Ayrıca bu özellikler ilgili işlem maliyetleri olmadan sipariş defterlerinin esnekliğini sunmanın bir yolu.”

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar