Muhabbit

Opera Kripto Para Tarayıcısını iOS Kullanıcılarına Sundu!

Opera’dan beklenen hamle geldi. Opera kripto para tarayıcısını iOS kullanıcıları içinde kullanıma sunduğunu duyurdu.

Opera’dan beklenen hamle geldi. Opera, kripto para tarayıcısını iOS kullanıcıları için de kullanıma sunduğunu duyurdu.

Crypto Browser iOS Kullanıcıları İçin Hazır!

Opera

Opera, internetin geleceği olarak adlandırılan Web3’ü, Web2 kadar erişilebilir kılmak için çalışmalarını sürdürüyor. Hatırlayacağınız üzere Opera kripto para tarayıcısını 2022 Ocak ayında beta sürümü şeklinde kullanıma sunmuştu.

Şirket, tarayıcıyı ocak ayında kullanıcılarına sunduğunda sadece Windows, Mac ve Android kullanıcıları için hizmet veriyordu. Opera, Crypto Browser’ın, iPhone ve iPad’ler için çıktığını ve istenildiğinde internet sitesinden indirilebileceğini kullanıcılarına müjdeledi.

Uygulama kullanıcıların kripto para satın almalarına ve uzantıyı yüklemeye gerek olmadan tokenlarla işlem yapmalarına imkan sağlıyor. Ayrıca tarayıcı kullanıcılara Web3 tabanlı NFT‘lere ve Polygon ekosistemine yönelik 7.000 hizmet de dahil olmak üzere merkeziyetsiz uygulamalara erişim sağlayacak şekilde planlandı.

Opera’da Mobil Başkan Yardımcısı Jorgen Arnesen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

Günümüzde Web3 alanına olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Opera Crypto Browser Project, kullanıcılarımıza ilgi çekici Web3 deneyimi yaşamaları için tasarlandı. Opera, Web3’ün tam potansiyeline ve kitlesel olarak benimsenmesine ulaşmak için kullanımının kolay olması gerektiğine inanıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version