Muhabbit

Orta Çağ Temalı Oyundan Yeni Gelişmeler Gelmeye Devam Ediyor!

Orta çağ zamanlarını tema alan ve çok oyunculu bir aksiyon oyunu olan Eldarune, yeni gelişmelerini paylaştı.

eldarune

Orta çağ zamanlarını tema alan çok oyunculu bir aksiyon oyunu olan Eldarune eylül ayında önemli gelişmelere imza attı. Eylül ayı raporuna gelin hep birlikte inceleyelim!

Dungeon Mode Test Ağı Sürümü!

Dört farklı oyun modundan oluşan Eldarune, Dungeon modunun yeni bir test ağını kullanıcılarına sundu. Bu test ağıya birlikte oyuncular düşmanları yenebilir ve ödüller kazanabilirler. Gelecek tam sürüme kadar ise oyuncular test ağını oynamaya devam edebilecek. Oyuncular oyunla ilgili olarak deneyimlerini ise geri bildirim olarak paylaşabilir ve yapmış oldukları geri bildirimleriyle ödüller kazanabilirler.

Eldarune, testnet ve geri bildirim yapan oyuncularına tam 100.000$ değerinde ELDA token ödül havuzu fırsatı sunuyor. Dungeon Mode test ağının ise 4 farklı aşaması olacak. Bunlar ise şu şekilde:

Eldarune Dungeon Mode Testnet’inin hazır olduğunu ise YouTube üzerinde şekilde duyurdu:

“Dungeon Mode testnet’in hazır olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm oyuncular, Eldarune’nin bu yeni oyun modunu oynamaya ve test etmeye davetlidir.”

Topluluk Ödül Sistemi!

Eldarune yeni gelişmelerle topluluk üyelerini sevindirmeye devam ediyor. Topluluk ödül sistemi olarak adlandıran bu gelişme Eldarune topluluğunun sosyal medya etkileşimleri için ödüllendiren bir teşvik projesi olarak karşımıza çıkıyor. Eldarune topluluk ödül sisteminden ödül kazanmak için gerekli olan etkileşimler ise şu şekilde:

Söz konusu bu ödül sisteminde ne kadar fazla etkileşim içinde olursanız o kadar fazla puan toplamış sayılıyorsunuz. Toplamış olduğunuz puanlara göre ise 100.000$ değerinde ELDA tokendan oluşan ödül havuzundan payınızı alabileceksiniz.

Oyun Karakterleri ile ilgili daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz.

İlk NFT Satışı 1 Eylül’de Başladı!

Eldarune oyununun içerisinde kullanılacak karakter ve silahların da dahil olduğu ilk NFT satışı ise 1 Eylül 2022 Perşembe günü başladı. Early Dragon’s Treasure NFT içerikleri ise şu şekilde:

Twitch Streams

Oyuncuların, oyun oynama videolarını düzenli olarak izleyebilecekleri Twitch yayınları ise başladı.

Proje ekibi, yaşanan tüm gelişmelerden topluluğunu haberdar etmeye devam ediyor olacak. Tüm gelişmeler için takipte kalın!

Eldarune’a ait tüm sosyal medya kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

Daha fazla NFT haberi için: NFT Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version