Muhabbit

DEFI

Oxygen Kudelski Security ile Sözleşme İmzaladı!

Merkezsiz platform Oxygen (OXY), yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

Clock
Paylaş
Oxygen Kudelski Security ile Sözleşme İmzaladı!

Merkezsiz platform Oxygen (OXY), yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

Oxygen, stratejik anlaşma sonucunda yeni bir siber güvenlik şirketi olarak öne çıkan Kudelski Security ile çalışmalarını sürdürecek.

İsviçre merkezli bir güvenlik şirketi olan Kudelski, mimari yapı için destek ve aynı zamanda süreklilik arz edecek şekilde Oxygen platformunu denetimden geçirecek. Bu sayede platformdaki olası açık ve hataların saptanması ve üst düzen güvenlik sunulması planlanıyor.

Solana üzerinde çalışan Oxygen, merkezsiz bir pazar yeri işlevi görüyor. Varlıkların borç alınabildiği ve borç verilebildiği bir platform olarak tanımlanabilecek olan Oxygen’in birçok önemli yatırımcısı da bulunuyor. Serum ekosisteminin likiditesi ile birlikte Solana, saniyede 50,000 transfer yapabilme kapasitesine sahip durumda. DeFi ekosisteminin tam adaptasyonu için çalışan Oxygen ekibi, Solana üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor.

“Wall Street olmayan bir finansal sistem” mottosu ile yola çıkan Oxygen ekibi, geleneksel finans ürünlerini merkezsiz finans ile buluşturuyor.

Platformun kendi tokeni OXY ise, 1.45 $ seviyelerinden alıcı buluyor. 135 Milyon $’lık piyasa değeri ile öne çıkan OXY, marketcap sıralamasında 312’inci sırada bulunuyor.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar