Muhabbit

PancakeSwap (CAKE) ve Venus (XVS) Rekor Kırıyor!

PancakeSwap ve Venus rekor kırmaya devam ediyor.

pancake swap

PancakeSwap ve Venus rekor kırmaya devam ediyor.

Binance Coin’in yükselişi ile birlikte PancakeSwap ve Venus tarafında da ciddi bir yükseliş yaşanıyor.

Yüzde 80’i aşan yükseliş yaşayan CAKE, Sushiswap’i geride burakmış durumda. 18 $’ın üzerinde işlem gören CAKE, 2 Milyar $’ı aşan piyasa değeri ile 41’inci sıraya kadar yükselmiş durumda.

CoinmarketCap verilerine göre 21 Milyar $’lık hacim ile merkezsiz platformlar arasında ilk sıraya oturan Venus’ü PancakeSwap takip ediyor.

Ethereum üzerindeki popüler DeFi platformlarını geride bırakan ikili, hacim bakımından ilk iki sıraya yerleşmiş durumda.

PancakeSwap; 1.3 Milyar $’lık hacmi ile 900 Milyon $’lık hacme sahip Uniswap’i geride bırakırken, iki uygulama da büyük bir talep ile karşı karşıya.

DEX Sıralaması

Son 24 saat içinde Venus hacmi yüzde 500’den fazla artarken, PancakeSwap tarafında da yüzde 50’den fazla artış yaşanıyor.

Ethereum üzerindeki işlem ücretleri sebebiyle oldukça hızlı bir şekilde popülerleşen iki platform, Binance Smart Chain üzerinde çalışıyor.

2020 yılının sonbahar aylarında aktive edilen iki platform hem hacim tarafında hem de token fiyatı tarafında büyük bir yükseliş yaşıyor.

96 $ seviyelerinden işlem göre Venus (XVS) ve 18 $ seviyelerinden işlem gören PancakeSwap (CAKE), Binance Coin (BNB) tarafında yaşanan yükselişten payını almış görünüyor.

Sizce Binance Smart Chain tarafındaki talep artmaya devam edecek mi?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version