Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39439.15
1.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2162.59
3.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.24
1.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229
0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Pangolin Bitmart’ta Listelendi! 6 Bin PNG Dağıtılacak!

Pangolin (PNG) Bitmart’ta listelendi.

Clock
Paylaş
Pangolin Bitmart’ta Listelendi! 6 Bin PNG Dağıtılacak!

Pangolin, topluluk tarafından demokratik bir şekilde yürütülen hızlı işlem gücüne ve düşük ücretlere sahip merkeziyetsiz bir borsa olarak önemli bir dönüm noktasında.

Pangolin’in token’ı PNG, önde gelen merkezi borsalardan biri olan Bitmart üzerinde listelendi. Bitmart, yeni listelemeyi kutlamak amacıyla kullanıcılarına 6 bin adet PNG dağıtacağını duyurdu.

728×90 muhabbit - Pangolin Bitmart’ta Listelendi! 6 Bin PNG Dağıtılacak!300x250 muhabbit - Pangolin Bitmart’ta Listelendi! 6 Bin PNG Dağıtılacak!
image - Pangolin Bitmart’ta Listelendi! 6 Bin PNG Dağıtılacak!

Pangolin ekibi, token’ları PNG’nin 2 veyahut daha fazla merkezi borsada listeleneceğine dair bir açıklamada bulunmuştu. Bu borsaların ilki Bitmart oldu. Merkezi kripto para borsalarında listelenmelerinin ardından yakın zamanda bir Piyasa Yapıcı ile çalışmalara başlayan Pangolin’in ilerleyen günlerde daha fazla merkezi borsada listelenmesi bekleniyor.

Avalanche Blockchain’i üzerinde kurulu merkezi borsa (DEX) Pangolin’in token’ı PNG’nin listelenmesi ile Bitmart kullanıcılarına 6000 PNG’yi ödül olarak dağıtacağını duyurdu. 6 bin PNG’lik airdrop hakkında detaylı bilginin yakın zamanda paylaşılması bekleniyor.

Pangolin Akademi Geliyor!

Listeleme müjdesinin yanı sıra Pangolin, yeni projesine dair ipuçları da paylaştı. Pangolin, Pangolin Academy adını verdiği bir merkeziyetsiz uygulama çıkartacağını duyurdu.

Pangolin Academy, Avalanche Blockchain’indeki DeFi projelerinin kullanıcılar tarafından tamamlamasını ve token’larla ödüllendirilmesini sağlayan görevler eklenmesine imkân veren bir permissionless (izinsiz) merkeziyetsiz uygulama (dApp) olmaktadır.

Kullanıcılar Pangolin Academy ile hem öğrenip hem de kazanç elde edebilecek. Pangolin Academy’den ilk görüntüler de ekosistem ile paylaşıldı.

image 1 459x600 - Pangolin Bitmart’ta Listelendi! 6 Bin PNG Dağıtılacak!
Pangolin Academy

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar