Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43996.99
0.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2364.01
0.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.28
16.69%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $241.3
2.59%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Pangolin Yeni İş Birliklerini Duyurdu!

Avalanche ağı üzerinde çalışan bir AMM protokolü olarak öne çıkan Pangolin, bu hafta 4 yeni iş birliği açıkladı.

Clock
Paylaş
Pangolin Yeni İş Birliklerini Duyurdu!

Merkezsiz platform Pangolin DEX (PNG), yeni iş birliklerini duyurdu. Avalanche ağı üzerinde çalışan bir AMM protokolü olarak öne çıkan Pangolin, bu hafta 4 yeni iş birliği açıkladı.

728×90 muhabbit - Pangolin Yeni İş Birliklerini Duyurdu!300x250 muhabbit - Pangolin Yeni İş Birliklerini Duyurdu!

Rome Terminal

Bu hafta gerçekleşen partnerliklerden ilki Rome Terminal ile gerçekleşti. Platform, çoklu ağ ve çoklu DApp yönetimi terminali olarak tanımlanabilir. Rome Terminal aracılığı ile kullanıcılar, Pangolin ile etkileşim kurarak, gelişmiş grafik ve farklı özelliklere erişebiliyor. Diğer yandan kullanıcılar Rome Terminal ile işlemlerini de gerçekleştirebiliyor.

Screen Shot 2021 10 14 at 17.52.30 1065x600 - Pangolin Yeni İş Birliklerini Duyurdu!
Rome Terminal

TeddyCash

Pangolin’in duyurduğu ikinci partnerlik ise TeddyCash ile gerçekleşti. TeddyCash, Avalanche ağı üzerinde çalışan merkezsiz yapıdaki bir borçlanma protokolü olarak tanımlanabilir. Likidite protokolü olarak da tanımlanabilecek TeddyCash, kullanıcıların teminat ile borçlanabileceği bir DeFi uygulaması olarak öne çıkarken, Pangolin iş birliği ile de kendi tokeni için likidite havuzları ortaya koymuş durumda. Pangolin üzerinde AVAX-TEDDY ve AVAX-TSD likidite havuzları oluşturulurken, ilgili havuzlara PNG ödülleri de tanımlandı. Bu sayede yukarıdaki havuzlara likidite sağlayan kullanıcılar PNG ödüllerinden yararlanabilecek.

Oin Finance

Pangolin’in duyurduğu üçüncü iş birliği ise Oin Finance ile gerçekleşti. Merkezsiz bir stablecoin üretim platformu olarak tanımlanabilecek olan Oin Finance, herhangi bir projenin kendi “stablecoin”ini üretmesine imkan tanıyor. Oin Finance, farklı ağlar arasında stablecoin üretimi ve geçişi için merkez olmayı hedeflerken, aynı zamanda birçok proje için de ürünler sunmayı amaçlıyor. Pangolin üzerinde avaxUSD-AVAX ve AVAX-OIN likidite havuzları oluşturulurken, ilgili havuzlara da PNG ödülleri tanımlandı. Bu sayede kullanıcılar likidite havuzları üzerinde PNG ödülleri kazanabilecek.

Antimatter

Son olarak bu hafta Antimatter ile de bir partnerlik başlatan Pangolin, platformunun tokeni oluşturulduğunda likidite havuzları oluşturacak ve PNG ödül programına dahil edecek. Antimatter ise izinsiz bir şekilde “opsiyon” hizmeti sunan bir platform olarak tanımlanabilir. Kullanıcılar, platform üzerinden Pangolin’de bulunan tokenler için “call” ve “put” olarak tanımlanan opsiyonları satın alabiliyor.

Pangolin DEX tarafından gerçekleştirilen yeni iş birliklerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar