Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39398.55
1.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2159.99
3.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.29
1.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.4
-0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Pangolin, Yeni İş Birliklerini Duyurdu!

Avalanche üzerinde çalışan bir merkezsiz borsa olarak öne çıkan Pangolin, birçok yeni iş birliği açıkladı.

Clock
Paylaş
Pangolin, Yeni İş Birliklerini Duyurdu!

Merkezsiz borsa Pangolin (PNG), yeni iş birliklerini açıkladı. Avalanche üzerinde çalışan bir merkezsiz borsa olarak öne çıkan Pangolin, birçok yeni iş birliği açıkladı.

728×90 muhabbit - Pangolin, Yeni İş Birliklerini Duyurdu!300x250 muhabbit - Pangolin, Yeni İş Birliklerini Duyurdu!

Everest DAO

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen iş birliklerinden ilki Everest DAO ile gerçekleşti. Yine Avalanche ağı üzerinde çalışan Everest DAO, opsiyon ürünü ile tanınıyor. Platform sunduğu ürün ile birlikte kullanıcılarına fiyatları tahmin etme ve riskten korunma olanakları sağlıyor.

WOWSwap

WOWSwap ile de iş birliğini duyuran Pangolin, bu noktada önemli bir adım atmış oldu. WOWSwap, Avalanche ağı üzerinde çalışan, borç verme havuzları bulunduran ve kullanıcıları 5 kata kadar kaldıraçla token alıp satmasına olanak tanıyan bir platform olarak tanımlanabilir. Kredi havuzlarında “stablecoin” seçeneklerinin yanında önde gelen kripto para birimleri de bulunuyor. Pangolin üzerinde bulunan 25’ten fazla token için ilgili işlemleri sunacak olan WOWSwap, aynı zamanda Pangolin üzerinde likidite havuzu da oluşturdu. AVAX-WOW “farm”ı ile PNG ödülleri dağıtan Pangolin, bu sayede kullanıcılarına pasif gelir elde etme imkanı da sunmaya başladı.

Reflexer

Reflexer Finance ile de iş birliği içerisine giren Pangolin, bu sayede adaptasyonunu artırmayı planlıyor. Reflexer Labs tarafından kurulan Reflexer Finance, merkezsiz ve otonom yapısı ile dikkat çekiyor. Merkezsiz stablecoin RAI’yi ortaya koyan platform, otonom yapısındaki akıllı kontrat yapısı sayesinde RAI-USD paritesini dengede tutmaya çalışarak, RAI’nin fiyatını stabilleştiriyor. Bu noktada AVAX-RAI farm opsiyonunu platformu getiren Pangolin, PNG ödüllerini de ilgili havuzda sunmaya başladı.

Iron Finance

Pangolin tarafından ortaya konan son iş birliği ise Iron Finance ile gerçekleşti. Iron Finance merkezsiz, çok zincirli ve gözetimsiz bir yapı sunuyor. Bu yapı ile birlikte kullanıcılarına, IronSwap, IronLend ve IRON Stablecoin ürünlerini sunan platform, birden fazla opsiyon bulunduruyor.

Bu noktada Pangolin de AVAX-IronICE havuzunu ortaya koyarken, farming opsiyonu ile PNG ödüllerini de aktive etti.

Pangolin tarafından ortaya konan yeni iş birliklerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar