Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

DEFI

Paris Hilton, NFT Protocol Origyn’e Yatırım Yaptı!

Origyn (NFT) projesi, sayısız yatırımcıdan 20 milyon dolarlık bir yatırım aldığını duyurdu.

Yayın:

-

Origyn, yakın zamanda gerçekleştirdiği finansman turunda 20 milyon dolar toplandı. Yatırımcılar arasında ünlü isimlerin olması dikkat çekti. Bill Ackman’s Table Management, Polychain Capital, Coinko, Vectr Ventures, Carter Reum, Div Turakhia ve GD10 Ventures gibi firmalar yer aldı.

NFT pazar yerleri ve web platformları popüler olduğundan beri çok fazla yatırım almaya başladı. 23 Kasım 2021 tarihinde İsviçre merkezli kar amacı gütmeyen NFT projesi Origyn Foundation, 300 milyon değerlemeyle yatırımcılardan 20 milyon dolar temin etti.

Origyn Entreprise SA CEO’su Daniel Haudenschild şunları söyledi:

Finansman turumuza bu kadar büyük ve etkili isimler dahil olduğu için inanılmaz derecede şanslı ve heyecanlı hissediyoruz!

Kripto para piyasasında yavaş yavaş adını duymaya başladığımız oyuncu, manken ve şarkıcı olan Paris Hilton da finansman turunda yer aldı. Origyn’in destekçisi olan Paris Hilton, bir süredir kripto para birimleri ve değiştirilemez token (NFT) ile ilgileniyor. Nisan ayında Hilton şunları söyledi:

Bitcoin’in geleceği konusunda heyecanlıyım ve uzun süredir kripto paralarla ilgileniyorum.

Ekim ayında Hilton, birkaç NFT’sini Sotheby’s Metaverse Marketplace’te satılığa çıkardı.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version