Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Party Award ile 2020 Yılı Ödülleri Dağıtıldı! Avalanche ve Conflux Listede!

Oluşturulan ödüller kapsamında birçok projeye ve şirkete ödüller dağıtıldı.

Clock
Paylaş
Party Award ile 2020 Yılı Ödülleri Dağıtıldı! Avalanche ve Conflux Listede!

2020 yılı tüm dünya ile birlikte kripto para ve blockchain ekosistemi için de oldukça önemli bir yıl oldu.

Global piyasaları takiben Mart ayında büyük bir çöküş yaşayan kripto para ekosistemi ve Bitcoin, yılı tüm zamanların en yüksek seviyesinde kapatarak yeni rekorlara imza attı.

PaNews, 2020 yılı için Party Award ödüllerini oluşturdu. Oluşturulan ödüller kapsamında birçok proje ve borsaya ödüller dağıtıldı. Bir ay boyunca data organizasyonları, medya kanalları ve topluluklar aracılığı ile Party Award ödüllerini oluşturan PaNews, bir ay süren oylamaların sonucunda projelere ödülleri dağıttı. Birçok farklı kategoride dağıtılan ödüllerde, 120 proje ve şirket ile birlikte 46 kişi de ödül kazandı.

Halka açık blokzincir ve teknoloji kategorisi içinde en dinamik proje ödülünü alan projeler Cocos, GXChain, WAX, Matic ve Nerves olurken, en iyi teknolojik inovasyon kategorisinde ise Conflux, Avalanche, Qtum, Iotex ve QuarkChain projeleri bulunuyor.

Screen Shot 2021 01 24 at 12.46.24 1200x400 - Party Award ile 2020 Yılı Ödülleri Dağıtıldı! Avalanche ve Conflux Listede!
İnovasyon Ödülleri

Borsa kategorisinde OKEx, Huobi, Binance ve Coinbase birçok kategoride ödülleri topladı.

DeFi kategorisinde Uniswap, Sushiswap, Matcha, Synthetix, AAVE gibi merkezsiz platformlar ödülleri topladı.

Loopring, dYdX ve Nest Protocol yılın en iyi DeFi ödülünü kazanırken, Uniswap, Synthetix ve Sushiswap en iyi yönetişim ödülünü kazandı.

Ödüller kapsamında en iyi madencilik havuzları da seçildi. Huobi Pool, f2Pool, Poolin ve AntPool gibir birçok havuz ödül alırken, MicroBT ve Bitmain gibi ekipman üreticilerine de ödüller dağıtıldı.

Sizce 2020 yılının enleri hangileri?

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar