Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44453.77
2.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2366.15
0.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.94
12.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.6
2.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

PayPal, Kripto Para Alımlarında Haftalık Limiti 100.000 Dolara Çıkardı!

PayPal, kullanıcı talepleri doğrultusunda limit artırımına gittiğini duyurdu.

Clock
Paylaş
PayPal, Kripto Para Alımlarında Haftalık Limiti 100.000 Dolara Çıkardı!

PayPal 15 Temmuz tarihinde yapmış olduğu bir açıklama ile, herhangi bir yıllık kısıtlama olmaksızın ABD’li kullanıcılar için kripto para satın alma limitlerini haftada 100.000 ABD Dolarına çıkardığını duyurdu

728×90 muhabbit - PayPal, Kripto Para Alımlarında Haftalık Limiti 100.000 Dolara Çıkardı!300x250 muhabbit - PayPal, Kripto Para Alımlarında Haftalık Limiti 100.000 Dolara Çıkardı!

Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılama çabalarımızın bir parçası olarak, ABD’deki uygun PayPal müşterileri için kripto para birimi satın alma limitlerini yıllık satın alma limiti olmaksızın haftada 100.000 $’a yükselttiğimizi duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu değişiklikler, müşterilerimizin platformumuzda kripto para birimi satın alma konusunda daha fazla seçeneğe ve esnekliğe sahip olmalarını sağlayacaktır.” 

Firmada kripto para alanında yetkili yöneticilerden biri olan Jose Fernandez da Ponte, yaptığı açıklamada müşterilerinin sürekli değişen ihtiyaçlarını göz önüne aldıklarını belirtti. Da Ponte, satın alma limitlerindeki artışın yanı sıra PayPal’ın kripto para eğitim hizmetlerini genişletme çabalarına da dikkat çekti.

Limit 20.000 Dolar İle Başlamıştı

Bilindiği üzere çevrim içi ödeme firması, kripto para hizmetlerini kasım ayında haftalık 20.000 $ limitle halka açmıştı. PayPal’ın kripto para platformu tamamen gözetim altında bulunuyor. Bu kapsamda kullanıcılar, dijital varlıklarını herhangi bir dış cüzdanlara çekemiyorlar. Lansmanından bu yana, firmanın kendi platformunun dışında para çekme işlemlerine ne zaman izin vereceği konusundaki beklentiler ise halen devam ediyor.

PayPal son olarak açıklamasında kripto paralar ile ilgilenen müşterileri ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini ve hizmetlerinde kullanıcıların görmek istedikleri geliştirmeleri uygulamaya geçireceklerini belirtti. 

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar