Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41515.5
5.37%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2254
4.51%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.43
1.59%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $234.7
3.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

PayPal Kripto Para Uygulamasını Yakında Kullanıma Sunacak!

PayPal müşterilerine yeni bir uygulama sunmaya hazırlanıyor!

Clock
Paylaş
PayPal Kripto Para Uygulamasını Yakında Kullanıma Sunacak!

Ödeme sağlayıcısı PayPal, kullanıcıların platform aracılığıyla daha fazla kripto para işlevine sahip olmak için daha fazla beklemeyeceğini açıkladı.

PayPal’ın Çarşamba günü yaptığı ikinci çeyrek yatırımcı toplantısında, CEO Dan Schulman, şirketin piyasaya süreceği uygulamanın ilk sürümünün neredeyse tamamlandığını söyledi.

728×90 muhabbit - PayPal Kripto Para Uygulamasını Yakında Kullanıma Sunacak!300x250 muhabbit - PayPal Kripto Para Uygulamasını Yakında Kullanıma Sunacak!

PayPal CEO’su, şirketin önümüzdeki birkaç ay içinde ABD’de kullanıma sunulmasını beklediğini söylüyor.

Uygulama, yüksek getiri tasarrufu, doğrudan para yatırma fonlarına erişim, mesajlaşma, “ek kripto para özellikleri” ve daha fazlasını içerecek. Schulman, her cüzdanın “gelişmiş yapay zeka ve makine öğrenimi yetenekleriyle benzersiz” olacağını iddia ediyor.

PayPal 311 Milyar $’lık Ödeme Hacmine Ulaştı!

PayPal, 30 Haziran itibarıyla 400 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğunu ve 2021’in ikinci çeyreği için toplam 311 milyar $’lık ödeme hacmine ulaştığını bildirdi. Nisan ayında kripto para ticaretini başlatan PayPal’ın sahibi olduğu ödeme firması Venmo’nun ise kabaca 58 milyar $’lık hacmi vardı.

PayPal CEO’su, “Tüketicilerin kripto para birimini fon kaynağı olarak kullanmalarına izin veren birkaç ödeme şirketinden biriyiz. Ayrıca Venmo’da kripto para ticaretinin güçlü bir şekilde benimsendiğini tecrübe ettik.” dedi.

Bu ayın başlarında PayPal, ABD merkezli belirli kullanıcılar için kripto para satın alma limitini 20.000 $’dan 100.000 $’a yükselteceğini duyurdu. Ödeme firması başlangıçta kripto para sektörüne Ekim 2020’de gireceğini söylemişti. Fakat sonrasında PayPal, uygun müşteriler için ticaret ve ödemeler için kripto para kullanımına daha erken izin vereceğini açıklamıştı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar