Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44045.95
5.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2296.42
2.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.65
17.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $232
-0.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

PayPal Kurucusu Peter Thiel’den, Bitcoin Hakkında İtiraf Geldi!

Peter Thiel, lider kripto para birimi Bitcoin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
PayPal Kurucusu Peter Thiel’den, Bitcoin Hakkında İtiraf Geldi!

Dünyanın en büyük ödeme platformlarından biri olan PayPal şirketinin kurucusu Peter Thiel, piyasa değeri en büyük kripto para birimi Bitcoin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Milyarder yatırımcı Peter Thiel, kendisi ve PayPal’ın diğer kurucuları hakkında yazılan kitap için gerçekleşen yayında kripto para birimlerinden Bitcoin’e ilişkin itirafta bulundu:

728×90 muhabbit - PayPal Kurucusu Peter Thiel’den, Bitcoin Hakkında İtiraf Geldi!300x250 muhabbit - PayPal Kurucusu Peter Thiel’den, Bitcoin Hakkında İtiraf Geldi!

En büyük hatam kripto para birimlerinden Bitcoin’e geç zamanda yatırım yapmış olmam. Girdiğim zaman da az miktarla girmek büyük bir hataydı. 2010-2011 yıllarında aslında dikkatimi çekmişti. Fakat sonra ne olduysa yatırım yapmadım. Bitcoin’in geleceğini o zamanlarda görmüş olmalıydım.

Peter Thiel

Paypal kurucuları Peter Thiel, Max Levchin, David Sacks ve Luke Nosek kendileri hakkında yazılan kitap hakkında soruları cevaplarken, ayrıca PayPal’ın kuruluşuna dair detaylı bilgilendirme de yaptılar.

Milyarder Yatırımcı, Geçtiğimiz 2021 Yılında da Bitcoin Hakkında Konuşmuştu!

paypal 810x476 1 - PayPal Kurucusu Peter Thiel’den, Bitcoin Hakkında İtiraf Geldi!

Ödeme devi PayPal kurucusu Peter Thiel, 2021 yılında da Bitcoin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Bitcoin (BTC) fiyatı 67,000 dolar seviyeleri gördü ve yeni bir ATH yapmış oldu. Yapmış olduğum Bitcoin yatırımım çok azmış onu anladım. Bitcoin’in yeni ATH’ler yapması, merkez bankalarını büyük sıkıntılar beklediğinin bir göstergesi. İflas durumları yaşayabilirler.

2021 yılında yaptığı açıklamalarında merkez bankaları için uyarı sinyallerinin çaldığının altını çizen Thiel, ayrıca yapay zeka ve kripto para birimleri hakkında ilginç söylemlerde bulunmuştu:

Aslında yapay zeka ile kripto paralar birbirine zıt düşen iki kavram. Yapay zeka, kripto paraların merkeziyetsizliğine ters düşüyor. Yapay zeka dünyanın sonunu getirebilir.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar