Muhabbit

PayPal’in Sahibi Olduğu Venmo Kripto Para Hizmetine Başladı!

Venmo, Bitcoin ve altcoin alım satım hizmeti sunmaya başladı.

PayPal'in Sahibi Olduğu Venmo Kripto Para Hizmetine Başladı

PayPal'in Sahibi Olduğu Venmo Kripto Para Hizmetine Başladı

Dev şirket PayPal‘in sahip olduğu dijital ödemeler uygulaması Venmo, kullanıcılarının kripto para birimi satın almasına, satmasına ve tutmasına olanak tanıyan bir kripto para hizmeti seçeneğini duyurdu.

Yapılan açıklamadan kullanıcıların şu an için, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash işlemlerini yapabilecekleri bildirildi. Venmo kullanıcıları uygulama üzerinden, 1 $’dan başlayarak kripto para sahibi olabilecek ve dijital para birimini edinmelerini paylaşabilecek.

Venmo’nun kıdemli başkan yardımcısı ve genel müdürü Darrell Esch, konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Kripto para birimi yolculuğunuzda nerede olursanız olun, Venmo’daki kripto işlemleri, topluluğumuzun kripto para birimlerini güvenilir bir platformda ve doğrudan bildikleri, sevdikleri uygulamada öğrenmesine ve keşfetmesine yardımcı olacaktır.”

Kripto para birimini alım satım hizmetinin yanı sıra, Venmo, kripto para biriminin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygulama içinde kılavuzlara da yer verecek.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version