Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43362.58
-1.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2370.77
4.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27
1.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.3
0.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!

Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token’ler!

Clock
Paylaş
Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!

Kripto para sektöründe kullanılan bir terim olan fan tokenlar, token sahiplerine ödül, oy hakkı, ürün ve forma tasarımı gibi çeşitli taraftar faaliyetleri sağlarlar. Ayrıca bu tokenlar bir takımı ya da kulübü temsil eden kripto para birimleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Biz de gündemin popüler konularından biri olan TOP 10 Fan Token’ı sizler için derledik.

728×90 muhabbit - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!300x250 muhabbit - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!

Piyasa Değerine Göre TOP 10 Fan Token Sıralaması!

  1. Mancherster City Fan Token
  2. Paris Saint-Germain FC
  3. FC Porto
  4. Lazio Fan Token
  5. FC Barcelona Fan Token
  6. Inter Milan
  7. Juventus FC
  8. Santos FC
  9. AC Milan
  10. Galatasaray

Manchester City Fan Token

MC - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
Manchester City

Piyasa değerine göre listenin başını çeken Mancherster City Fan Token, Premier Lig takımlarından Manchester City’nin tokenı olarak karşımıza çıkmaktadır. 25 Mayıs 2021 yılında piyasaya sürülen CITY token, kısa sürede büyük yatırımcı kitlesine ulaşmayı başardı. Anlık CoinMarketCap sıralamasında 614. sırada yer alan CITY token, güncel olarak 9,81 dolardan işlem görmektedir.

city 1200x545 - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
CITY Token Grafiği-Günlük

Paris Saint-Germain FC Fan Token

Paris Saint-Germain Fan Token, Paris Saint-Germain kulübünün resmi taraftar tokenı olarak bilinmektedir. Token kısaltması ise PSG’dir. 28 Ocak 2020 yılında piyasaya sürülen PSG token, güncel olarak 7,54 dolardan işlem görmektedir.

psg 1200x476 - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
PSG Token Grafiği-Günlük

FC Porto Fan Token

PORTO1 - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
PORTO

Futebol Clube do Porto, diğer bir ismiyle FC Porto Portekiz futbol lig sisteminin en üst seviyesi olan Primeira Liga’da mücadele eden profesyonel bir futbol takımı olarak bilinmektedir. FC Porto Fan Token’ı, FC Porto taraftarları tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı program tokenı olarak karşımıza çıkmaktadır. Porto token güncel olarak 2,49 dolardan işlem görmektedir.

porto 1200x561 - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
Porto Token Grafiği-Günlük

Lazio Fan Token

lazio - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
LAZIO

İtalyan takımı Lazio’nun fan tokenı Lazio Fan Token, BEP-20 token standardına sahip olan LAZIO, BNB ağı üzerinden hizmet vermektedir. LAZIO Fan Token anlık CoinMarketCap sıralamasında 674. sırada yer alan CITY token, güncel olarak 3,66 dolardan işlem görmektedir.

FC Barcelona Fan Token

fcb - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
FCB

FC Barcelona Fan Token (BAR), Barcelona Futbol Kulübü’nün resmi taraftar tokenı olarak bilinmektedir. ERC-20 tabanlı olan BAR Fan Token, Chiliz (CHZ) altyapısıyla çalışmaktadır. BAR Fan Token, güncel olarak 4,97 dolardan işlem görmektedir.

BAR 1200x546 - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
BAR Token Grafiği-Günlük

Inter Milan Fan Token

inter - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
INTER

Milano kökenli İtalyan profesyonel futbol kulübünün kripto parası olan INTER, anlık CoinMarketCap sıralamasında 804. sırada yer almaktadır.INTER Fan Token güncel olarak 4,29 dolardan işlem görmektedir.

Juventus Fan Token

juventuss - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
JUVENTUS

Juventus Fan Token (JUV), Socios tarafından Ethereum blokzinciri üzerinde çalıştırılmakta olup “utility token” özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Anlık CoinMarketCap sıralamasında 1060. sırada yer alan JUV token, güncel olarak 4,5 0dolardan işlem görmektedir.

Santos Fan Token

santos 1067x600 - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!

Santos FC Fan Token, Breziya’da bulunan Santos kulübünün kripto parası olarak bilinmektedir. Santos Fan Token güncel olarak 3,73 dolardan işlem görmektedir.

santos 1200x491 - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
Santos Token Grafiği-Günlük

AC Milan Fan Token

ac milan - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
AC Milan

ACM, Socios.com ile AC Milan iş birliğiyle piyasaya sürülmüş taraftar tokenı olarak bilinmektedir. ACM Fan Token, taraftar ile kulüp arasındaki bağlantıyı güçlendirmek için 2021 yılının Ocak ayında piyasa sürülmüştür. ACM Fan Token ise güncel olarak 4,70 dolardan işlem görmektedir.

Galatasaray

galatasaray - Piyasa Değerine Göre Top 10 Fan Token!
Galatasaray

Piyasa değerine göre ilk 10’da olmayı başaran Fan tokenlardan biri de Galatasaray Fan Token’ı oldu. Galatasaray Fan Token (GAL), Galatasaray Spor Kulubü’nün Socios iş birliği ile piyasaya sürülen Türkiye’nin ilk fan tokenı olarak karşımıza çıkmaktadır. GAL token anlık CoinMarketCap sıralamasında 912. sırada yer almakta olup, güncel olarak 2,45 dolardan işlem görmektedir.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar